نمونه کارت ویزیت انتخابات

کارت ویزیت لایه باز کاندید انتخابات

کارت ویزیت لایه باز انتخاباتی برای انتخابات مجلس در فرمت psd طراحی شده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت که میتوانید کلیه قسمت های آن را ویرایش و سپس در انواع مدل مختلف کارت ویزیت انتخاباتی چاپ و استفاده نمایید.

خرید و دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت انتخاباتی در ادامه مطلب ....

دسته بندی شده در : انتخابات ,
ادامه مطلب

کارت ویزیت برای کاندیدا انتخابات

طرح کارت ویزیت برای نامزد انتخابات

طرح لایه باز کارت ویزیت کاندیدا انتخابات که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید برای نامزدهای انتخاباتی مجلس در فرمت psd و لایه باز و قایل ویرایش در گروه طراحی پی اس دی پرینت طراحی شده است که میتوانید پس از خرید در انواع مدل های مختلف کارت ویزیت انتخاباتی چاپ نمایید.

خرید و دانلود کارت ویزیت برای انتخابات در ادامه مطلب....

دسته بندی شده در : انتخابات ,
ادامه مطلب

کارت ویزیت انتخابات لایه باز

دانلود طرح کارت ویزیت انتخابات لایه باز

طرح کارت ویزیت انتخابات مجلس شورای اسلامی که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در اندازه استاندارد کارت ویزیت طراحی شده است که می توانید در انواع مدل های مختلف کارت ویزیت انتخاباتی ویرایش و سپس چاپ نمایید

خرید و دانلود طرح لایه باز کارت ویزیت انتخاباتی در ادامه مطلب ....

دسته بندی شده در : انتخابات ,
ادامه مطلب

کارت ویزیت انتخابات مجلس

طرح کارت ویزیت انتخابات

طرح لایه باز کارت ویزیت انتخاباتی که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در فرمت psd و لایه باز و قابل ویرایش در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید در انواع سایزهای کارت ویزیت برای کاندیدا می توانید استفاده نمایید.

خرید و دانلود این طرح کارت ویزیت انتخاباتی در ادامه مطلب .....

دسته بندی شده در : انتخابات ,
ادامه مطلب

پوستر انتخاباتی

طرح پوستر لایه باز انتخابات مجلس

طرح لایه باز بنر انتخابات مجلس شورای اسلامی که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید در انواع چاپ بنر برای انتخابات و یا چاپ پوستر برای انتخابات مجلس و ... استفاده نمایید.

خرید و دانلود پوستر لایه باز انتخاباتی در ادامه مطلب .....

دسته بندی شده در : بنرهای انتخابات ,
ادامه مطلب

خطاطی جمله رهبر درباره 9 دی

طرح رایگان خطاطی سخن رهبر درباره 9 دی

طرح رایگان خطاطی و تایپوگرافی جمله مقام معظم رهبری درباره 9 دی در فرمت png و به صورت باکیفیت در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که میتوانید در انواع چاپ بنرهای روز بصیرت و یا انواع پوسترهای 9 دی و ... استفاده نمایید

دانلود رایگان خطاطی سخن رهبری درباره روز بصیرت و 9 دی در ادامه مطلب ....

بسته بنر انتخاباتی

مجموعه طرح لایه باز بنر انتخاباتی

این مجموعه طرح لایه باز بنر انتخاباتی که در ادامه همین مطلب می توانید نمونه تصویر آن را مشاهده نمایید در فرمت PSD بوده و به صورت لایه باز و قابل ویرایش در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که میتوانید بعد از خرید این مجموعه بنر لایه باز انتخاباتی مجلس در انواع چاپ بنر و پوستر و استند انتخاباتی از این مجموعه استفاده نمایید.

خرید و دانلود فایل لایه باز مجموعه بنرهای انتخاباتی مجلس در ادامه مطلب ....

 

دسته بندی شده در : بنرهای انتخابات ,
ادامه مطلب

سخن رهبر درباره حماسه 9 دی

خطاطی جمله رهبر درباره حماسه 9 دی

طرح رایگان خطاطی جمله رهبر درباره حماسه نه دی در فرمت png و به صورت باکیفیت در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید پس از دانلود رایگان این طرح خطاطی در انواع چاپ بنر برای حماسه 9 دی و یا انواع بنرهای روز بصیرت و یا انواع پوسترهای روز بصیرت و ... استفاده نمایید.

دانلود رایگان طرح خطاطی سخن رهبر درباره حماسه 9 دی در ادامه مطلب ....

بنر لایه باز ستاد انتخاباتی

طرح بنر ستاد انتخاباتی کاندیدا

طرح لایه باز بنر ستاد انتخاباتی که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در فرمت psd و به صورت قابل ویرایش در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید در انواع چاپ بنر تبلیغاتی ستاد انتخاباتی و یا بنر برای تبلیغات ستاد انتخاباتی استفاده نمایید.

خرید و دانلود بنر لایه باز ستاد انتخاباتی کاندیدا در ادامه مطلب ....

دسته بندی شده در : بنرهای انتخابات ,
ادامه مطلب

بنر ستاد انتخاباتی

بنر لایه باز ستاد انتخاباتی

طرح بنر لایه باز ستاد انتخاباتی کاندیدا انتخابات در فرمت psd و به صورت لایه باز و قابل ویرایش در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید در انواع طرح های بنر تبلیغاتی ستاد انتخاباتی کاندیدای انتخابات مجلس و یا انواع بنرهای افقی ستاد انتخاباتی و ... استفاده نمایید.

خرید و دانلود بنر لایه باز ستاد انتخاباتی در ادامه مطلب .....

 

دسته بندی شده در : بنرهای انتخابات ,
ادامه مطلب