تراکت لایه باز و دو رو رستوران و غذای آماده

تراکت+رستوران+لایه باز

دانلود+طرح+تراکت+رستوران
 

نمونه طرح لایه باز  
 

 طرح+تراکت+رستوران

طرح تراکت برای رستوران


جدول مشخصات طرح تراکت لایه باز و  دو رستوران

کد طرح 1552
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 20*15 cm
حجم فایل 16 MB
قیمت(تومان) 3800

 .........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح تراکت لایه باز و دو رو رستوران و غذای اماده می توان به نکات و موارد زیر اشاره نمود : 

طرح تراکت لایه باز برای رستوران با فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز میباشد که لایه های آن عبارتند از: وکتور آشپز مرد، لوگو رستوران به صورت پیش فرض، لوگوی درخشان به صورت پیش فرض برای نام و لوگوی رستوران شما، وکتور پیک موتوری ، تصویر میز غذای ایرانی، وکتور روبان افتتاحیه رستوران، که این لایه ها برای روی اول تراکت میباشد و روی دوم تراکت شامل لایه های زیر میباشد: تصاویر چندین غذای ایرانی، وکتور کادر ،بکگراند جذاب برای غذا،لیست غذاهای رستوران و غذاهای ایرانی به صورت فهرست وار که می توانید تغییر و تحول دهید،و شعار رستوران و غذای اماده" کیفیت نام مارا درخشان کرده است" .و... که هر یک از این وکتورها به صورت لایه مجزاست و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ.

طرح تراکت لایه باز رستوران و غذاهای آماده در سایز استاندارد A5 طراحی و به صورت دو رو تنظیم و طراحی شده است که شما می توانید این سایز را افزایش و کاهش دهید بنا به سلیقه خود(کیفت طرح حفظ میشود)

مد رنگی تراکت لایه باز رستوران استاندارد cmyk و با dpi 300 طراحی شده است در نتیجه خروجی چاپ طرح تراکت با طرح اولیه رستوران تفاوتی نخواهد داشت و با کیفت عالی چاپ میشود

شما می توانید طرح تراکت رستوران و غذای آماده را به صورت افست بخصوص و به صورت دیجیتالی (تعداد کم) چاپ نمایید و برای رستوران ها و غذاهای آماده، تالارهای پذیرایی و ... استفاده نمایید.
طرح تراکت برای رستوران به صورت دو رو طراحی شده است که از قسمت بالا (تصاویر) میتوانید لایه های طرح را مشاهده نمایید.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : تراکت رستوران کافی شاپ ,

تصوير استاتيك