دانلود بنر خیرمقدم مکه ای

بنر+لایه باز+مکه ای
 

نمونه طرح لایه باز  
 

 دانلود+بنر+خیرمقدم+مکه

 بنر سه بعدی مکه ای


جدول مشخصات بنر لایه باز خیرمقدم مکه ای

کد طرح 1550
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*100 cm
حجم فایل 64 MB
قیمت(تومان) 3700

 .........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر خیرمقدم مکه ای می توان به موارد زیر اشاره نمود :

طرح بنر خیرمقدم مکه یا بنر خوش آمدگویی از مکه با فرمت psd و لایه باز میباشد که لایه های آن عبارتند از : وکتور نقوش اسلیمی و اسلامی در زمینه طراحی، وکتور گل مینیاتوری، طرح png کعبه و خانه خدا، طرح png مسجد نبی اکرم(ص) تایپوگرافی متن بنر خیرمقدم از مکه"زیارت خانه خدا گوارای وجودتان" براش ابر، وکتور یا png پروانه، کادر اسلیمی، وکتور تذهیب در بکگراند طراحی وکتور گل میناتوری، png گل، وکتور اسلمی و ... که همه این لایه ها به صورت مجزا از یکدیگر هستند قابل ادیت و ویرایش هستند.

طرح بنر خیرمقدم از مکه در سایز استاندارد 300 در 100 سانتی متر و با dpi 72 طراحی شده است که این سایز قابل ویرایش و ادیت برای شماست و با تغییر آن کیفیت طرح پایین نخواهد آمد و کیفیت آن حفظ خواهد شد.

طرح بنر خیرمقدم و خوش آمدگویی از مکه با مد رنگی استاندارد cmyk طراحی شده است در نتیجه خروجی چاپ آن روی بنر با طرح اولیه آن تفاوت نخواهد داشت و به همین کیفیت که تصاویر آن را در بالا مشاهده می نمایید چاپ خواهد شد.

شما می توانید طرح بنر خیرمقدم مکه در انواع چاپ های دیجیتالی خود بخصوص چاپ بنر استفاده نمایید

سایر طرح های بنر خیرمقدم مکه را می توانید از اینجا دانلود نمایید.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای خیرمقدم مکه ,

تصوير استاتيك