دانلود بنر مکه ای

  • پنجشنبه 18 مرداد 1397
  • 121
دیدگاه

طرح بنر خیرمقدم مکه ای

دانلود+بنر+مکه
 

نمونه طرح لایه باز  
 

 بنر+لایه باز+مکه

 بنر+خیرمقدم+مکه+لایه باز


جدول مشخصات بنر لایه باز خیرمقدم مکه ای

کد طرح 1549
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*100 cm
حجم فایل 77 MB
قیمت(تومان) 3600

 .........................................................................................................................

 از جمله ویژگی های طرح بنر خیرمقدم مکه ای می توان به نکات و موارد زیر اشاره نمود :

طرح بنر لایه باز خیرمقدم از مکه به صورت psd یا لایه باز میباشد که لایه های آن عبارتند از : وکتور گل یا png گل ، براش ابر، وکتور تذهیب در زمینه، متن بنر مکه" بازگشت عارفانه شما را از مکه مکرمه و مدینه منوره گرامی می داریم" به خط نستعلیق ، تصویر png کعبه ، تصویر png مسجد نبی اکرم (ص) ، وکتور کادر ، وکتور گل مینیاتوری، وکتور پروانه یا png پروانه، وکتور گل های پرپر ، طرح اسلیمی و یا وکتور نقوش اسلامی و اسلیمی در زمینه طراحی و متن سه بعدی مکه مکرمه و مدینه منوره ..... که همه این لایه ها قابل ویرایش و ادیت در نرم افزار فتوشاپ میباشد.

طرح بنر خیرمقدم مکه ای، در سایز استاندارد 300 در 100 سانتی متر و با dpi 72 طراحی شده است که این سایز قابل ویرایش و ادیت است برای شما البته به تناسب.

طرح بنر مکه ای یا بنر خوش آمدگویی از مکه با مد رنگی cmyk طراحی شده است و خروجی چاپی آن با طرح اولیه تفاوتی در نتیجه نخواهد داشت.

شما می توانید طرح بنر سه بعدی خیرمقدم مکه را در انواع چاپ های دیجیتالی خود بخصوص چاپ بنر برای خیرمقدم حجاج  استفاده نمایید.

سایر طرح های بنر خیرمقدم مکه را می توانید از اینجا دانلود نمایید.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای خیرمقدم مکه ,

تصوير استاتيك