دانلود بنر خیرمقدم مکه ای

طرح+بنر+مکه
 

نمونه طرح لایه باز  
 

 بنر+لایه باز+مکه

بنر+خیرمقدم+مکه


جدول مشخصات طرح لایه باز بنر خیرمقدم حجاج

کد طرح 1548
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*100 cm
حجم فایل 60 MB
قیمت(تومان) 3500

 .........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر خیرمقدم مکه یا بنر خیرمقدم حجاج میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

بنر لایه باز خیرمقدم مکه با فرمت psd یا به عبارتی لایه باز میباشد که از لایه های ذیل تشکیل شده است : وکتور پروانه یا png پروانه، طرح تذهیب، براش ابر، وکتور گل یا png گل های مینیاتوری، متن بنر مکه "بازگشت عارفانه شما را از سرزمین وحی گرامی می داریم" وکتور تذهیب در زمینه طراحی ، تصویر کعبه با فرمت png ، تصویر مسجد نبی اکرم با فرمت png ، و تایپوگرافی سرزمین وحی به صورت سه بعدی، و .... که همه این لایه ها به صورت مجزا از یکدیگر هستند و قابل ویرایش برای شماست.

طرح بنر لایه باز خیرمقدم مکه، به صورت سه بعدی طراحی شده است و با مد رنگی استاندارد cmyk که در نتیجه خروجی چاپ نهایی آن روی هر جنس و متریالی که استفاده نمایید با طرح اولیه آن تفاوت نخواهد داشت.

طرح بنر مکه ای در سایز استاندارد چاپ بنر یعنی 300 در 100 سانتی متر و با dpi 72 طراحی شده است که مخصوص چاپ بنر طراحی شده است در عین حال شما می توانید سایز بنر را افزایش یا کاهش دهید البته به تناسب که لایه های طرح بهم نخورد.

سایر طرح های بنر خیرمقدم مکه را می توانید از اینجا دانلود نمایید.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای خیرمقدم مکه ,

تصوير استاتيك