طرح بنر لایه باز جشن عبادت و جشن تکلیف

 بنر+جشن+تکلیف

نمونه طرح لایه باز 
 

بنر جشن عبادت لایه باز
 

 بنر+جشن+تکلیف+دختران


جدول مشخصات طرح بنر لایه باز جشن عبادت و جشن تکلیف

کد طرح 1537
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*100 cm
حجم فایل 29 MB
قیمت(تومان) 4000

 ........................................................................................................................

 از جمله نکات برجسته و ویژگی های طرح بنر لایه باز جشن عبادت و یا بنر جشن تکلیف می توان به موارد زیر اشاره نمود :

طرح بنر جشن تکلیف دختران متشکل از لایه های زیر میباشد: وکتور پیچک ، طرح png دختر بچه باحجاب در حال عبادت، طرح png دختر بچه در حال نماز خواندن، طرح png پروانه، وکتور چمن ، وکتور پروانه فانتزی، وکتور گل های فانتزی و کودکانه، طرح png درخت و برگ های درخت، طرح png رنگین کمان، براش ابر و آسمان، تایپوگرافی جشن عبادت، متن بنر جشن عبادت " آغاز بهار معنوی بر نوشکوفه های زیبای زندگی مبارک" به خط نستعلیق ، طرح png گل ، و .... که همه این اجزا به صورت لایه باز مجزا میباشد و شما هر یک از این لایه ها را می توان به راحتی و با کمترین دانش در مورد فتوشاپ جابه جا نمایید.

طرح بنر لایه باز جشن عبادت دختران در سایز استاندارد 300 در 100 سانتی متر و با دی پی ای 72 مختص و ویژه بنر به صورت چاپ دیجیتالی طراحی شده است این طرح کیفیت لازم برای اینکه در سایز بزرگتر از این چاپ نمایید هم دارد.

طرح بنر لایه باز جشن عبادت در مد رنگی استاندارد cmyk طراحی شده است و در نتیجه خروجی چاپ بنر آن با طرح اولیه آن تفاوتی نخواهد داشت و با همان کیفیت که تصاویر آن در بالا ارائه شده است چاپ خواهد شد.

طرح بنر psd و لایه باز جشن عبادت و یا جشن تکلیف مناسب برای مدارس ، آموزشگاه ها و موسسات آموزشی و .... که به نحوی با این مناسبت یعنی جشن عبادت در ارتباط هستند بسیار مناسب و کاربردی خواهد بود

سایر طرح های جشن عبادت و جشن تکلیف را از اینجا دانلود نمایید.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای مدارس ,

تصوير استاتيك