لوح تقدیر لایه باز بدمینتون

لوح تقدیر بدمینتون

نمونه طرح لایه باز 
 

لوح+تقدیر+لایه باز+بدمینتون

متن لوح تقدیر بدمینتون


جدول مشخصات طرح تقدیر حکم قهرمانی بدمینتون

کد طرح 1534
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*21 cm
حجم فایل 18 MB
قیمت(تومان) 4300

 ........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح لوح تقدیر و لوح قهرمانی ورزش بدمینتون میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

لوح قهرمانی ورزش بدمینتون با فرمت psd میباشد که این فرمت به صورت لایه باز میباشد و هر قسمت از طرح برای شما به صورت جز به جز قابل ویرایش و ادیت است.

لوح قهرمانی ورزش بدمینتون متشکل از لایه های مختلف که عبارتند از : تصویر پرچم ایران با فرمت png ،تایپوگرافی بسمه تعالی ، تایپوگرافی حکم قهرمانی، وکتور بدمینتون، براش ابر در بکگراند طرح لوح تقدیر، متن لوح تقدیر بدمینتون به خط نستعلیق ، و طرح تذهیب(که این طرح به صورت زمینه ثابت است) و وکتور و نقوش اسلیمی در زمینه طرح و ... میباشد که تمامی این اجزاء قابل ویرایش و جابه جایی ست.

طرح لوح تقدیر لایه باز ورزش بدمینتون به سایز A4 طراحی شده است که این سایز استاندارد برای این کار مناسب میباشد که شما می توانید از این لوح تقدیر(لوح تقدیر بدمینتون) برای مسابقات بدمینتون استفاده نمایید.

طرح لوح تقدیر ورزش بدمینتون در انواع چاپ های دیجیتالی و ماشینی شما قابل استفاده میباشد مانند چاپ روی برگه های 250 گرم گلاسه در سایز A4 که بسیار مناسب این طرح میباشد و یا گرم های بالاتر مانند 300 گرم گلاسه که ترجیحا با پرینترهای جوهر افشان زیباتر و واقعی تر و به طرح اولیه نزدیک تر خواهد بود از نظر رنگبندی و یا اینکه با ماشین های افست نیز میتواند در تیراژ بالا چاپ نمایید.

متن لوح تقدیر و لوح قهرمانی ورزش بدمینتون :
جناب آقای
اينک که با استعانت از درگاه خدواند متعال و در پرتو تعليمات ارزنده مر بیان و تلاش و کوشش خود درسال ، مقام . رشته بدمینتون را در مسابقات قهرماني احراز نموده ايد، به دريافت اين حکم نايل مي شويد. اميد است با ياري جستن از الطاف الهی، همواره نمونه بارزی از يک جوان ورزشکار با ايمان باشيد .
مدير تربيت بدني و تندرستي شهر

سایر طرح های لوح تقدیر در دیگر ورزش ها را از اینجا مشاهده و دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : تراکت ورزشی , لوح تقدیر ,

تصوير استاتيك