طرح بنر لایه باز ولادت امام رضا(ع)

بنر+میلاد+امام+رضا

نمونه طرح لایه باز 

طرح+بنر+ولادت+امام+رضا
 

 بنر میلاد امام رضا ع


دانلود طرح لایه باز بنر میلاد امام رضا (ع)

کد طرح 1515
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 23 MB
قیمت(تومان) 3000

 ......................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز ولادت و میلاد امام رضا(ع) می توان به نکات زیر اشاره نمود :

طرح بنر لایه باز میلاد امام رضا (ع) به صورت لایه باز و psd می باشد که شما می توانید این طرح رو در فتوشاپ به صورت جز به جز ویرایش نمایید

طرح بنر برای میلاد امام رضا(ع) در سایز استاندارد 30 در 42 با dpi 300 طراحی شده است که این سایز، سایز استاندار استند های سطح شهر می باشد که شما می توانید با تغییر سایز آن به تناسب یعنی 200 در 300 تا دی پی ای 72 در چاپ بنر استفاده نمایید و هیچگونه افت کیفیتی هم نخواهد داشت.

طرح بنر لایه باز میلاد امام رضا (ع) با مد رنگی استاندارد cmyk طراحی شده است در نتیجه با خروجی چاپ آن هیگونه تفاوتی نخواهد داشت و به همین شکل طراح، چاپ خواهد شد.

طرح بنر لایه باز میلاد امام رضا(ع) متشکل از چندین لایه می باشد که به راحتی قابل ویرایش است این لایه ها عبارتند از :طرح بکگراند تذهیب در زمینه، گنبد با کیفیت امام رضا(ع) ، کبوتر،ابر،وکتور گل ، وکتور پروانه، و تایپوگرافی حضرت علی ابن موسی الرضا، متن "ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولادت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) مبارک باد"و شعر ای حرمت ملجا درماندگان/دور مران از در و راهم بده ، کادر اسلیمی، و ... می باشد و شما می توانید از این طرح در چاپ های مربوط به دیجیتالی و افست شامل بنر، پوستر ....قابل استفاده نمایید.

شما می توانید سایر طرح های مربوط بنر میلاد امام رضا(ع) را از اینجا دانلود نمایید.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

تصوير استاتيك