طرح بسته بندی جعبه

طرح بسته بندی و جعبه

نمونه طرح لایه باز


 طرح لایه باز جعبه و بسته بندی

طرح جعبه

کد طرح
1194
فرمت EPS
مد رنگی
-
رزولیشن -
تعداد 1 عدد
حجم فایل 9 Mb
قیمت 4/000 تومان

 طرح بسته بندی و جعبه

با فرمت EPS می باشد و فایل سورس آن شامل خط برش و خط تا می باشد کلیه اصول طراحی و برش در آن رعایت شده است شما می توانید با توجه به سایز دلخواه خود فایل سورس و لایه باز باز آن را ویرایش و استفاده نمایید .این مجموعه در سایت پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است

شما به راحتی می توانید طرح را خریده، ویرایش نمایید

-------------------------------------------------------------------------------------

توضیح مختصری در مورد جعبه سازی:

جعبه ها معمولا بر اساس جنس مقوای مصرفی به سه دسته مختلف تقسیم می شوند که هر دسته در صنایع خاصی استفاده می شود

جعبه مقوایی پشت طوسی : برای تولید جعبه مقوایی پشت طوسی، از مقوای پشت طوسی در وزن های ۲۳۰ ، ۲۵۰ ، ۲۸۰ ، ۳۰۰ ، ۳۵۰ ، ۴۰۰ و ۵۰۰ گرمی استفاده می‌شود. گرماژ مقوای مصرفی معمولا با توجه به ابعاد و وزن محصول داخل جعبه تعیین می‌شود.

جعبه مقوایی پشت سفید: ساخت جعبه مقوایی پشت سفید به وسیله مقوای پشت سفید در وزن های ۲۳۰ ، ۲۵۰ ، ۲۸۰ ، ۳۰۰ ، ۳۵۰ ، ۴۰۰ و ۵۰۰ گرمی می‌باشد. در سطح داخلی این جعبه روکشی سفید رنگی وجود دارد. این جعبه ها معمولا در مواردی که نمای داخلی جعبه قابل رویت است، استفاده می‌شود . جعبه مقوایی پشت سفید، دارای پارامتر های بهداشتی و ظاهری مناسب‌تری نسبت به جعبه مقوایی پشت طوسی می‌باشد.

جعبه مقوایی اینوربرد: این دسته از جعبه ها، از مقوای اینور برد در وزن های ۲۵۰ ، ۲۷۵ ، ۳۰۰ ، ۳۵۰ و ۴۰۰ گرمی تولید می‌شوند. مقوای IVory board که در جعبه سازی های ایران به اینوربرد، ایندربرد و یا ایندل برد معروف است، دارای مجوز وزارت بهداشت ایران است. قسمت مغزی این نوع جعبه، مواد بازیافتی( مانند مقوا پشت طوسی ) بکار رفته و در دو طرف دیگر لایه پالپ سفید یا نخودی با درصد پالپ بیشتر استفاده شده. هر چقدر لایه پالپ سفید یا نخودی رنگ ضخیم تر باشد، درجه مرغوبیت آن بالاتر است.

..............................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت طرح را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال و ایمیل می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " اعلام نمایید

-----------------------------------------------------------------------------------

جهت ادامه کار ما لطفاً از کپی کردن طرح ها خوداری نمایید. متشکرم

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در :

تصوير استاتيك