لوح تقدیر همایش

نمونه طرح لایه باز لوح تقدیر همایش

 لوح تقدیر لایه باز همایش

لوح سپاس حضور در همایش

به صورت لایه باز و در فرمت psd طراحی شده است که دارای قسمت های زیر میباشد : تصویر یاکفیت امام و رهبر ، وکتور تذهیب و نقش های اسلامی در بکگراند طرح لوح تقدیر همایش ، تایپوگرافی لوح سپاس ، تایپوگرافی بسمه تعالی ، وکتور پرچم ایران به صورت باکیفیت و 3 بعدی ، وکتور ابرها ، وکور گل های مینیاتوری در زمینه لوح سپاس همایش ،متن لوح تقدیر همایش :

تو از هر در که باز آیی بدین خوبی و زیبایی/دری باشد که از رحمت به روی خلق بگشایی

هم اندیشی و هم فکری دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی به یافتن راهبردها و ساز و کارهای لازم برای ایجاد و گسترش تعاملات و مبادلات علمی در همایش های علمی ، کمک شایانی جهت تقویت بنیه علمی و ارتقای همکاری های عملی می نماید.
بدین وسیله از حضور ارزشمند و گرانقدر شما در همایش ..... صمیمانه سپاسگزاری می گردد و در کمال رافت و رفعت این لوح سپاس ، تقدیم محضر بزرگوارتان می گردد.
امیدواریم برگزاری این همایش سرآغاز فصل نوینی در عرصه ی همکاریهای علمی و ضمن استمرار ، تقویت و تعمیق روابط علمی دانشگاهی و موفقیت در نیل به اهداف مورد نظر به توسعه ی علمی که زیر بنای توسعه ی همه جانبه ی کشور است ، نایل آییم.

انشا الله
ذالک هو الفوز العظیم

همه قسمت های این لوح سپاس و لوح تقدیر حضور در همایش قابل ویرایش است.

لوح سپاس حضور در همایش

به صورت با کیفیت و در سایز A3 طراحی شده است در نتیجه اینکه دارای کیفیت بالایی بوده و قابل استفاده در انواع لوح تقدیرها شما می باشد شما می توانید طرح لایه باز لوح تقدیر و لوح سپاس همایش را در انواع سایز های دیگر و دلخواه خودتان چاپ نمایید با کمی ویرایش در نوشته های این لوح تقدیر شما میتوانید برای سایر طرح های لوح تقدیر نیز از این طرح استفاده نمایید.

 

کد طرح

1050
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300 dpi
سایز cm30-42
حجم فایل 23Mb
قیمت 4000تومان

 

دانلود لوح تقدیر حضور در همایش

تصوير استاتيك