دانلود کارت ویزیت لایه باز و دو رو موبایل فروشی

کارت+ویزیت+موبایل+فروشی
 

نمونه طرح لایه باز    
 

 کارت ویزیت لایه باز موبایل فروشی


جدول مشخصات طرح کارت ویزیت موبایل فروشی

کد طرح 1586
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 9*5 cm
حجم فایل 3 MB
قیمت(تومان) 2000

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح کارت ویزیت لایه باز موبایل فروشی به موارد و نکات زیر می توان اشاره نمود: 

طرح کارت ویزیت لایه باز و دو روی موبایل فروشی با فرمت psd و  به صورت لایه باز در سایت پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که لایه های آن متشکل است از :  وکتور آیکن های موبایل، طرح وکتور اپل، طرح قاب گوشی اپل در زمینه و بکگراند طراجی، و... که همه این لایه ها را شما می توانید به راحتی در نرم افزار فتوشاپ ویرایش نمایید.

طرح کارت ویزیت لایه باز و دو روی موبایل فروشی در سایز استاندارد  9 در 5 سانتی متر طراحی شده است که سایز عرف اکثر چاپخانه ها میباشد در عین حال شما می توانید این سایز را تغییر دهید البته به تناست این کار را انجام دهید تا خدشه ای به چیندش طراحی وارد نشود

طرح کارت ویزیت دو رو و لایه باز موبایل فروشی با فرمت رنگی استاندارد cmyk طراحی شده است که درنتیجه خروجی چاپ افست این کارت ویزیت با طرح اولیه آن تفاوتی چندانی نخواهد داشت.

توجه داشته باشید چاپ این طرح یعنی کارت ویزیت مویابل فروشی و سایر کارت ویزیت با چاپ افست آن 5 درصد اختلاف رنگی و افت کیفیت خواهد داشت.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : فناوری و ارتباطات ,

تصوير استاتيك