دانلود طرح لایه باز نسخه دکتر و پزشک قلب و عروق

 نسخه+پزشک+قلب و عروق

نمونه طرح لایه باز  
 

 نسخه+دکتر+قلب


جدول مشخصات طرح لایه باز نسخه قلب و عروق

کد طرح 1543
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 21*15 cm
حجم فایل 7 MB
قیمت(تومان) 3300

 ........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح نسخه پزشک قلب و عروق و یا سربرگ دکتر قلب و عروق می توان به موراد زیر اشاره نمود : 

طرح لایه باز نسخه پزشک قلب و عروق متشکل از چندین لایه میباشد که عبارتند از : طرحpng قلب ، وکتور بسمه تعالی، طرح png نبض و یا وکتور نبض ، قرار دادن محلی برای یاداشت نسخه به صورت نقطه چین، قسمتی برای نام پزشک و کد نظام پزشکی و تخصص پزشک و نام بیما و تاریخ مراجعه و ادرس و مشخصات مطلب پزشک و .... که همه این لایه ها به صورت کاملا باز میباشد و شما می توانید تغییر و تحول دهید.

طرح لایه باز نسخه پزشک قلب عروق با فرمت psd ست که به صورت لایه باز و قابل ویرایش میباشد همچنین dpi این طرح 300 ست که کیفیت مناسبی برای این سایز یعنی A5 را داراست.

شما می توانید طرح نسخه پزشک قلب و عروق را در انواع چاپ های دیجیتالی و ماشین افست خود برای انواع نسخه های پزشکی قلب و عروق استفاده نمایید.

سایر نسخه های دیگر پزشکان را می توانید از اینجا دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : تراکت خدمات پزشکی , سربرگ ,