طرح قبض کمک به مسجد

طرح قبض کمک به مسجد

نمونه های لایه باز این طرح :

قبض کمک به مسجد

قبض کمک به ساخت مسجد

طرح قبض کمک به مسجد

به صورت لایه باز و با فرمت psd در سایت پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید نمونه های لایه باز و کیفیت این قبض کمک به مسجد را در تصاویر زیر ببنید شما می توانید از طرح قبض کمک به ساخت مساجد به همین عنوان یعنی برای طرح های قبض کمک به ساخت مساجد و ... با توجه به نیاز خود استفاده نمایید .

طرح قبض کمک به مسجد

در سایز استاندارد 25 در 9 سانتی متر طراحی شده است که استاندارد این سایز کمترین پرت کاغذ را خواهد داشت در نتیجه از نظر اقتصادی به نفع هر دو طره فروشنده و خریدار است . در عین حال شما می توانید با توجه به نیاز خود این سایز را تغییر و تحول دهید .

طرح قبض کمک به مسجد

متشکل از لایه هایی میباشد که عبارتند از : وکتور های اسلیمی و اسلامی و نقوش اسلامی در زمینه و بکگراند طراحی ، تصویر png گنبد مسجد با کیفیت بالا ، وکتور گل های اسلیمی و مینیاتوری، کادرهای اسلامی و اسلیمی ، کادری های نام و نام خانوادگی خیر محترم ، کادر قیمت قبض و نام مسجد ، و حدیث پیام اکرم درباره ساخت مسجد با عنوان : مَن اَحَبَّ اَن لا یُظلَمَ لَحدُهُ فَلیُنَوِّرِ المَساجِدَ؛ به معنی :کسی که دوست دارد قبرش تاریک نباشد، مساجد را نورانی کند. کادر رسید وجه کمک به مسجد و ... که تمامی این قسمت ها را باید با توجه به نام های مورد نظر خودتان ویرایش نمایید. که این ویرایش بسیار راحت در نرم افزار فتوشاپ انجام میشود.

طرح قبض کمک به مسجد

به صورتی طراحی شده است که باید یک قسمت خوده قبض کمک به مسجد میباشد و قسمت دوم رسید خیر محترم میباشد که این دو قسمت بوسیله پرفراژ از هم جدا میشود و قستمی و کادر برای قرار دادن شماره مسلسل نیز میباشد که باید خالی بگذارید تا این قسمت رو چاپخانه پر نمایید و همچنین پرفراژ آن را نیز چاپحانه انجام می دهد . در این موارد با چاپخانه مورد نظرتان مشورت نمایید .

جدول مشخصات قبض کمک به مسجد

کد طرح 1682
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 9*25
حجم فایل 5 MB
قیمت(تومان) 5000

 ......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

 

مشاهده و دانلود سایر قبض های کمک به ساخت مسجد

دسته بندی شده در : طرح قبض ,

تصوير استاتيك