طرح قبض کمک به ساخت مسجد

قبض کمک به ساحت مسجد

نمونه های لایه باز این طرح :

دانلود قبض لایه باز کمک به مسجد

قبض کمک به ساخت مساجد

طرح قبض کمک به ساخت مسجد

در فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز در سایت و گروه طراحی پی اس دی پرینت طراحی شده است که می توانید این طرح را از انتهای همین مطلب با قیمت بسیار پایین خریداری نموده و به عنوان قبض کمک و مشارکت در ساخت مساجد چاپ نموده و استفاده نمایید.

طرح قبض کمک به ساخت مسجد لایه باز

در سایز استاندارد 25 در 9 سانتی متر طراحی شده است از انجایی که این سایز استاندارد میباشد که در هنگام چاپ این طرح به صورت افست و یا به صورت دیجیتالی کمترین پرت کاغذ را داره و شما برای این سایز نیز می توانید ویرایش داشته باشید مثلا می توانید سایز طرح قبض کمک به مسجد را با توجه به نیاز مشتری خود بزرگتر یا کوچک تر نمایید که این مورد سلیقه ای میباشد اما توجه کنید که این تغییر سایز را در قبض های مانند این به تناسب انجام دهید تا طرح دفرمه نشود.

طرح قبض کمک به ساخت مسجد به صورت لایه باز

در pdi 300 طراحی شده است که برای چاپ قبض به صورت افست یا به صورت دیجیتال شما نیاز به این دی پی ای و یا به عبارتی استاندارد dpi در این چاپ ها همین عدد میباشد.

طرح قبض کمک به ساخت مسجد

متشکل از چندین لایه میباشد که این لایه ها به صورت المان های مذهبی میباشد که عبارتند از : وکتور یا تصویر مسجد با فرمت png که کیفیت بالایی دارد و تصویر png گل های مینیاتوری در پیت گند مسجدکه قابل مشاهده است ، مکانی و کادرهای برای نام خیر محترم و نوشته های قیمت قبض که این عدد را باید با توجه به نیاز خودتان ویرایش نمایید ريال مکانی جهت اسم مسجد که در این طراحی با تایپوگرافی مسجد امام علی مشخص شده ، تصاویر اسلیمی و کادرهای مذهبی در گوشه های طرح، وکتور های با کیفیت و تذهیب های باکیفیت به صورت کاشیکاری و ... که این همه قابل ویرایش هستند.

طرح قبض کمک به ساخت مسجد

به صورت یکی خوده قبض و یکی رسید قبض کمک به ساخت مسجد طراحی شده است که این دو قسمت از هم جدا میشود همکاران در چاپخانه ها در جریان این موضوع هستند پس قسمت پرفراژ و قسمت شماره گذاری مسلسل را به عهده چاپخانه مورد نظر بگذارید

در انتها اینکه اگر سوالی در مورد این طرح دارید در قسمت نظرات یا ارتباط با ما و یا پشتیبانی ما مطرح نمایید.

 

جدول مشخصات طرح قبض کمک به مسجدها

کد طرح 1698
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 9*25 cm
حجم فایل 8 MB
قیمت(تومان) 5/000

 ......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

 

برای دانلود سایر قبض های کمک به ساخت مساجد از این قسمت دیدن فرمایید

دسته بندی شده در : طرح قبض ,

تصوير استاتيك