طرح کاشی کاری فَإِذَا عَزَمْتَ فَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ

کاشی کاری مسجد
 

نمونه طرح لایه باز 
 

طرح+کاشی کاری+فاذا عزمت فتوکل علی الله

دانلود+طرح+کاشی کاری+فاذا عزمت فتوکل علی الله


جدول مشخصات طرح کاشی کاری فَإِذَا عَزَمْتَ فَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ

کد طرح 1529
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 11 MB
قیمت(تومان) 7/500

 ........................................................................................................................

از جمله نکات برجسته طرح کاشی آیه 159 آل عمران فَإِذَا عَزَمْتَ فَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ موارد زیر می باشد :

طرح کاشی کاری فَإِذَا عَزَمْتَ فَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ متشکل از لایه هایی شامل : طرح وکتور کاشی کاری های مذهبی، طرح کاشی کاری هیا وکتورهای اسلیمی،وکتور آیه 159 سوره آل عمران فَإِذَا عَزَمْتَ فَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ به خط ثلث، طرح حاشیه اسلیمی، نقش اسلامی، زمینه و بکگراند کاشی کاری، و .... میباشد که همه این لایه ها به راحتی و با کمترین دانش در مورد فتوشاپ قابل تغییر و ویرایش می باشد که می توانید از این طرح یعنی طرح کاشی کاری و کتیبه فَإِذَا عَزَمْتَ فَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ در انواع چاپ های روز کاشی، سنگ، پارچه، بنر، استیکر، و .... و در مساجد و نمازخانه ها در کاشیکاری نمای اماکن مذهبی و .... استفاده نمایید.

طرح کاشی کاری و کتیبه سوره آل عمران ایه 159 فَإِذَا عَزَمْتَ فَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ در سایز استاندارد A3 یا همان 42 در 30 سانتی متر و با dpi 300 طراحی شده است که اگر قصد تغییر این سایز را دارید حتما به تناسب تغییر دهید تا دچار مشکل نشود.

طرح کاشی کاری مزین به فَإِذَا عَزَمْتَ فَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ با مد رنگی استاندارد cmuk طراحی شده است در نتیجه خروجی چاپ آن با طرح آن تفاوتی نخواهد داشت و با کیفیت بالایی بر روی انواع  متریال شما چاپ میشود

طرح لایه باز کاشی کار نمای مسجد فَإِذَا عَزَمْتَ فَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ با فرمت psd میباشد که از مهم ترین ویژگی های این فرمت قایل ویرایش بودن آن است.

جهات مشاهده و دانلود سایر طرح های کاشی کاری مساجد اینجا را کلیک نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : طرح های کاشیکاری ,