طرح لایه باز بنر تبلیغاتی ماه محرم

طرح+بنر+برای+ماه+محرم
 

نمونه طرح لایه باز    
 

 دانلود+طرح+بنر+لایه باز+محرم

طرح+بنر+لایه باز+برای+محرم


جدول مشخصات طرح لایه باز بنر ماه محرم 

کد طرح 1592
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 63 MB
قیمت(تومان) 2500

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح لایه باز پوستر و یا بنر ماه محرم می توان به نکات ذیل اشاره نمود :

طرح پوستر برای ماه محرم و یا طرح بنر لایه باز برای ماه محرم با فرمت psd و به صورت لایه باز در سایت پی اس دی پرینت طراحی شده است که دارای لایه های زیر میباشد : وکتور قطره های خون یا png لکه خون برای طراحی بنر محرم، تصویر با کیفیت ضریح امام حسین(ع) ، تایپوگرافی احب الله من احب حسینا، کادر اسلمی، طرح نوشته اَللّهُمَّ ارْزُقْنیطرح را نداشته باشید شَفاعَهَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ به خط زیبای ثلث و .... که همه این لایه ها و المانهای مذهبی و محرمی را می توانید به راحتی ویرایش نمایید.

طرح بنر برای ماه محرم و یا طرح پوستر برای ماه محرم را هم می توانید به صورت افست ماشینی مانند چاپ پوستر و هم به صورت دیجیتالی مانند چاپ بنر در سایز دلخواه خود چاپ و استفاده نمایید و یا در سایر چاپ های نظیر سابلومیشن نیز استفاده نمایید.

سایز این بنر یعنی بنر ماه محرم به صورت A3 و یا به عبارتی 30 در 42 میباشد که دارای رزولیشن 300 میباشد که در نتیجه با بزرگ کردن این طرح برای بنر در سایزهای بزرگ افت کیفیتی را شاهد نخواهیم بود و همچنین مد رنگی این بنر و سایر بنرهای موجو در این سایت به صورت cmyk استاندارد میباشد که در نتیجه چاپ آن روز هر متریالی مانند کاغذو یا بنر و ... با طرح اولیه آن از نظر رنگبنید تفاوتی نخواهد داشت

توجه نمایید که جهات افزایش سایز بنر ماه محرم این کار را با تناسب انجام دهیم تا بهم ریختگیطرح را نداشته باشید

سایر طرح های بنر محرم را می توانید از این قسمت دانلود نمایید.

طرح های بنر ایستگاه صلواتی محرم را نیز می توانید از این قسمت دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای محرم ,