طرح بنر لایه باز ولادت امام موسی کاظم (ع)

بنر+ولادت+امام+موسی+کاظم
 

نمونه طرح لایه باز   
 

 دانلود+بنر+تولد+امام+موسی+کاظم

 بنر لایه باز تولد امام موسی کاظم


جدول مشخصات دانلود بنر لایه باز ولادت امام موسی کاظم ع

کد طرح 1579
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*100 cm
حجم فایل 39 MB
قیمت(تومان) 3300

 ..........................................................................................................................

ویژگی های طرح بنر تولد و میلاد امام موسی کاظم (علیه السلام) : 

طرح بنر لایه باز ولادت امام موسی کاظم(ع) با فرمت psd و در نرم افزار فتوشاپ و در سایت پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که متشکل از لایه های زیر میباشد :

وکتور گل ، یا png گل های فانتزی و مذهبی ، وکتور گنبد امام موسی کاظم یا png گنبد امام موسی کاظم، براش ابر ، وکتور پروانه ، وکتور یا png گل های پرپر، تایپوگرافی السلام علیک یا موسی ابن جعفر ، و متن بنر ولادت امام موسی کاظم : سالروز ولادت باب الحوائج امام موسی کاظم مبارک باد، و حدیث امام موسی کاظم که می فرماید: مومن همانند دو کفه ترازوست، که هر چه ایمانش افزوده شود بلاها و آزمایشاتش بیشتر میگردد، وکتور پرنده فانتزی و مینیتاتوری ، طرح تذهیب در دو طرف بنر ، و سایز وکتور و طراح های اسلمی و ... که همه این لایه ها قابل ویرایش میباشد.

طرح بنر میلاد امام موسی کاظم (ع) در سایز استاندارد بنر یعنی 3 در 1 متر و با dpi 72 طراحی شده است که شما به راحتی و با کیفیت بسیار بالا می توانید این طرح را روی بنر به صورت دیجیتال چاپ و استفاده نمایید.

طرح بنر لایه باز ولادت امام موسی کاظم (علیه السلام) با فرمت رنگی cmyk طراحی شده است در نتیجه خروجی چاپ این بنر با طرح اولیه آن تفاوتی از نظر رنگبندی نخواهد داشت.

سایر طرح های میلاد امام موسی کاظم (ع) را می توانید از اینجا مشاهده نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح