طرح بنر لایه باز دهه امامت و ولایت

 بنر لایه باز دهه امامت و ولایت

نمونه طرح لایه باز  
 

 بنر+دهه+امامت

بنرهای دهه امامت و ولایت


جدول مشخصات دانلود بنر لایه باز دهه امامت و ولایت

کد طرح 1561
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*100cm
حجم فایل 35 MB
قیمت(تومان) 8/500

 .........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر دهه امامت و ولایت میتوان به موارد زیر اشاره نمود : 

طرح بنر لایه باز دهه امامت و ولایت متشکل از چندین لایه میباشد که هر یک از این لایه ها قابل ویرایش و جابه جایی دارند که این لایه ها عبارتند از : وکتور کبوتر سفید، یا png کبوتر، وکتور برگ درخت، وکتور گل های مینیاتوری، یا png گل ، وکتور یا png پروانه، طرح تذهیب در زمینه طراحی، وکتور و یا براش ابر در زمینه ، تایپوگرافی دهه امامت و ولایت مبارک باد، و متن دهه امامت و ولایت : فرارسیدن عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت بر عموم مسلمین جهان مبارک باد، و... که همه این لایه ها نام گذاری شده است..

طرح پلاکارد دهه امامت و ولایت در سایز استاندارد 300 در 100 سانتی متر و با dpi 72 طراحی شده است که مخصوص چاپ دیجیتال و یا بنر طراحی شده است که البته شما می توانید با توجه به سایز مد نظر خود آن را تغییر و تحول دهید و برای موقعیت ها دیگر مانند چاپ پوستر و ... استفاده نمایید.

طرح بنر لایه باز دهه امامت و ولایت با مد رنگی استاندارد cmyk طراحی شده است که خروجی چاپ آن روی هر متریالی با طرح اولیه آن تفاوتی نخواهد داشت.

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای اعیاد مذهبی ,