بنر یادواره شهدای گمنام

بنر یادواره شهدای گمنام
 

 طرح+بنر+شهدای+گمنام

نمونه طرح لایه باز    
 

دانلود+بنر+شهدای+گمنام
 

 بنر شهدای گمنام


جدول مشخصات طرح بنر لایه باز شهدای گمنام   

کد طرح 1609
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 50*30 cm
حجم فایل 68 MB
قیمت(تومان) 3600

 ..........................................................................................................................

طرح بنر لایه باز و سه بعدی پشت سن مراسم و همایش یادواره شهدای گمنام دارای ویژگی های زیر میباشد که فهرست وار عبازتند از :

طرح بنر لایه باز پشت سن یادواره شهدای گمنام با فرمت psd و به صورت لایه باز در سایت پی اس دی پرینت طراحی شده است که متشکل از المانهای لایه باز و وکتورهای دفاع مقدس زیر میباشد : وکتور یا تصویر png پوتین سرباز یا رزمنده ، تصویر png گل شقایق و یا گل لاله که نماد شهدای عزیز ماست، وکتور پرچم ایران یا png پرچم با کیفیت ایران ، وکتور کبوتر یا png کبوترها ، وکتور گل های پرپر ریخته بر روز زمین ، pngگل های پرپر ، وکتور صحرا و زمین ، جمله رهبر در مورد شهدا: زنده نگه داشتن یاد شهدای انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است با حط نستعلیق ، وکتور یا تصویر با کیفیت کلاه رزمنده ، وکتور یا تصویر png قمقمه آب رزمنده دفاع مقدس ، وکتور قطره خون ، طرح شمسه و تذهیب در زمینه طراحی و تایپوگرافی یادواره شهدای گمنام به صورت سه بعدی و ... که تمامی این المانهای دفاع مقدس به صورت لایه میباشد و شما می توانید در هنگام تغییر سایز بنر خود این المانها را جابه جا و ویرایش نمایید.

طرح بنر یادواره شهدای گمنام در سایز 50 در 30 طراحی شده است که دارای رزولویشن 300 میباشد در نتیجه در هنگام چاپ این طرح روی بنر با افزایش سایز طرح به ابعاد بسیار بزرگ جهت مراسم پشت سن هفته دفاع مقدس یا همایش و مراسم یادواره شهدای گمنام افت کیفیت چاپی نخواهد داشت

شما می توانید از طرح بنر لایه باز بادواره شهدا هم به صورت افست ماشینی مانند چاپ پوستر و هم به صورت چاپ دیجیتال مانند چاپ بنر(بخصوص) به راحتی استفاده نمایید.

طرح بنر یادواره شهدای گمنام به صورت سه بعدی طراحی شده است و با مد رنگی استاندارد چاپخانه ها ، در نتیجه اینکه خروجی چاپ این طرح روی هر متریالی اعم از کاغذ، بنر، استیکر و ... با طرح اولیه آن از نظر رنگبندی تفاوتی نخواهد داشت.

سایر طرح های هفته دفاع مقدس  را از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح