دانلود بنرهای لایه باز پشت سن مداح های محرم

طرح بنر پشت منبری محرم
 

 بنرهای پشت سن محرم

نمونه طرح لایه باز    
 

 دانلود بنر سه بعدی پشت سن مداح محرم

 بنرهای پشت سر مداح محرم


جدول مشخصات طرح بنر لایه باز پشت سر مداح محرم  

کد طرح 1595
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 50*30 cm
حجم فایل 74 MB
قیمت(تومان) 4600

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز پشت سن مداح محرم و یا بنر سه بعدی پشت منبری مداح محرم می توان به نکات زیر اشاره نمود: 

طرح بنر سه بعدی پشت سر مداح محرم در فرمت psd و به صورت لایه باز در سایت پی اس دی پرینت طراحی شده است که متشکل از المانهای محرم و لایه های زیر میباشد وکتور یا png شمع ، وکتور یا png کبوترهای حرم ، وکتورهای تذهیب ، وکتورهای اسلیمی ، جمله حضرت رسول اکرم (ص) درمورد امام حسین (ع) : حسین منی و انا من حسین به خط زیبای ثلث و شعر در وصف امام حسین (ع)  این خشک لب فتاده از دور لب فرات/کز خون او شده زمین جیحون حسین توست به خط زیبای نستعلیق ، وکتور پرچم امام حسین(ع) یا png پرچم محرم ، وکتور بیایان و یا png صحرا ، تصویر دیجیتالی امام حسین (ع) و یا نقاشی دیجیتالی امام حسین (ع) ، طرح سه بعدی تایپوگرافی سه بعدی السلام علیک یا حسین بن علی ، براش ابر یا png ابرها ، ... که تمامی این المانهای محرمی و لایه های این طرح را به راحتی می توانید ویرایش و یا جابه جا نمایید.

طرح بنر سه بعدی و لایه باز پشت سن مداح محرم در سایز 30 در 50 سانتی متر و با رزولیشن 300 طراحی شده است که با توجه به رزولویشن بالای این طرح شما می توانید این بنر یعنی بنر پشت سن مداح محرم را به صورت چاپ بنر بزرگ نموده و چاپ نمایید ، بدون هیچ گونه افت کیفیتی چاپی.

طرح بنر لایه باز پشت سن مداح محرم یا بنر سه بعدی پشت منبری مداح محرم را هم می توانید به صورت افست و هم به صورت دیجیتالی مانند چاپ های پوستر، بنر ، استیکر، سابلومیشن و ... که مد نظر شماست با کمترین ویرایش و جابه جایی چاپ و استفاده نمایید

اما بهترین چاپ و استفاده از این طرح برای پشت سن مداح محرم یا بنر پشت منبری محرم میباشد.

سایر طرح های بنر محرم را می توانید از این قسمت دانلود نمایید.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای محرم ,