دانلود بنر لایه باز جشن شکوفه ها و جشن غنچه ها

طرح بنر جشن شکوفه ها
 

نمونه طرح لایه باز    
 

بنر+جشن+شکوفه+ها

 دانلود+بنر+جشن+شکوفه ها


جدول مشخصات دانلود بنر لایه باز جشن شکوفه ها   

کد طرح 1602
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*100 cm
حجم فایل 23 MB
قیمت(تومان) 3500

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر افقی جشن شکوفه ها و بازگشایی مدارس(دبستان) می توان به نکات ذیل اشاره نمود :

طرح بنر لایه باز آغاز سال تحصیلی یا بنر جشن شکوفه ها در فرمت psd و به صورت لایه باز در سایت پی اس دی پرینت طراحی شده است که متشکل است از لایه های ذیل : وکتور یا png پسربچه در حال رفتن به مدرسه ، وکتور رنگین کمان، وکتور کودکان، png چمن های سرسبز، png لوازم التحریر، png کتاب ها ، وکتور مدادها، وکتور یا png درخت و کودکان ، متن بنر جشن شکوفه ها : شکوفه های گلستان علم و دانش به جشن شکوفه ها خوش آمدید، وکتور آسمان، png آسمان و ... که تمامی این قسمت ها به صورت لایه مجزا میباشد که می توانید به راحتی ویرایش نمایید.

طرح بنر لایه باز جشن شکوفه ها در سایز استاندارد بنر افقی یعنی 300 در 100 سانتی متر طراحی شده است که می توانید این سایز را کوچک تر یا بزرگ تر نمایید.

شما می توانید طرح بنر جشن شکوفه ها را به راحتی در چاپ بنر استفاده نمایید با توجه به رزولویشن 72 این طرح می توانید علاوه بر چاپ دیجیتال در چاپ های افست هم از این طرح استفاده نمایید.
 

سایر طرح های جشن شکوفه ها را می توانید از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای مدارس ,

تصوير استاتيك