طرح تراکت دو رو رستوران و غذاهای دریایی

 تراکت+رستوران+لایه باز

نمونه طرح لایه باز  
 

 طرح+تراکت+رستوران+و+غذای+دریایی

 تراکت+غذای+دریایی


جدول مشخصات طرح تراکت لایه باز و دو رو رستوان دریایی

کد طرح 1553
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 20*15 cm
حجم فایل 34 MB
قیمت(تومان) 3800

 .........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح تراکت لایه باز و دو رو رستوان و غذای دریایی می توان به موارد زیر اشاره نمود :

طرح تراکت لایه باز رستوران دریایی به صورت فرمت psd میباشد که این فرمت متشکل از چندین لایه قابل ویرایش و ادیت هست که عبارتند از : تصویر شاتر استوکی غذای دریایی ماهی در روی اول تراکت، متن مورد نظر نام رستوران، و شعار رستوران و غذای دریایی" ما در رقابت به کیفیت برتر می اندیشیم" متن تراکت رستوران و غذاهای دریایی تصویر غذاهای ایرانی در زمینه و بکگراند تراکت رستوران و لایه های روی دوم تراکت رستوران دریایی شامل: وکتور سرآشپز غذای دریایی و ماهی، لیست انواع غذاهای دریایی، تصویر شاتر استوکی غذای دریایی میگو، و وکتور کارد بالا و پایین تراکت و .... میباشد که همه این لایه ها و اجزا به صورت مجزا قابل تغییر و ویراش برای طرح شماست.

طرح تراکت لایه باز رستوران و غذای آماده دریایی به صورت A5 و با dpi 300 طراحی شده است و البته به صورت دو رو، که این سایز برای چاپ تراکت رستوران ها بسیار مناسب است و البته که شما می توانید سایز این تراکت را کمتر و یا بیشتر کنید بدون افت کیفیت.

طرح تراکت لایه باز رستوران دریایی در انواع چاپ های ماشینی افست و دیجتالی کاربر دارد و شما می توانید در تیراز بالا یا پایین این تراکت دو رو را چاپ و در تراکت ها و طراحی های رستوران ها، غذاهای آماده ، رستوران های غذاهای دریایی بخصوص و یا تراکت های تالارهای پذیرایی و ... استفاده نمایید.

برای دانلود سایر تراکت های رستوران ها و غذاهای اماده این صفحه را مشاهده نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : تراکت رستوران کافی شاپ ,

تصوير استاتيك