دانلود بنر لایه باز روز کارمند

 طرح+بنر+روز+کارمند

نمونه طرح لایه باز  
 

 طرح+بنر+روز+کارمند

بنر+روز+کارمند
 


جدول مشخصات طرح بنر روز کارمند

کد طرح 1564
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*100 cm
حجم فایل 63 MB
قیمت(تومان) 3200

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز روز کارمند می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

طرح بنر لایه باز روز کارمند با فرمت psd و در نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است که لایه های آن متشکل است از: وکتور پرچم ایران، png پروانه، وکتور پروانه ، وکتور گل، png گل های مینیاتوری،  طرح تذهیب در بکگراند و زمینه، ، طرح های اسلیمی، تایپوگرافی چهارم شهریور ماه روز کارمند گرامی باد، و جمله مقام معظم رهبری در مورد روز کارمند: نگذارید ساعتی از ساعات کار شما، به بطالت یا به کم کاری بگذرد به خط نستعلیق، و ... میباشد که همه ایت لایه ها را شما می توانید تغییر و یا جابه جا نمایید.

طرح بنر لایه باز روز کارمند و یا بنر تبریک روز کارمند را هم می توانید به صورت افست و هم به صورت دیجیتال مانند بنر چاپ نمایید که بستگی به سلیقه و کار شما دارد اما بارزترین چاپ این طرح چاپ بنر میباشد.

طرح بنر لایه باز روز کارمند و بنر تبریک روز کارمند در سایز استاندارد 300 در 100 سانتی متر و با dpi 72 طراحی طراحی شده است که شما می توانید این سایز را بزرگتر یا کوچک تر نمایید.

طرح بنر لایه باز روز کارمند با مد رنگی cmyk طراحی شده است در نتیجه خروجی چاپ این بنر با طرح اولیه آن تفاوتی نخواهد داشت از نظر رنگ بندی و ...

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای مناسبتهای ملی ,

تصوير استاتيك