طرح بنر لایه باز جشن شکوفه ها

طرح+بنر+جشن+شکوفه ها

 بنر لایه باز جشن شکوفه ها

نمونه طرح لایه باز    
 

 طرح جشن شکوفه ها

 دانلود+بنر+جشن+شکوفه ها


جدول مشخصات دانلود بنر لایه باز جشن شکوفه ها   

کد طرح
1601
فرمت PSD
مد رنگی
CMYK
رزولیشن 300
سایز 50*30 cm
حجم فایل
47 MB
قیمت(تومان) 4600

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز جشن شکوفه ها می توان به نکات ذیل اشاره نمود :

طرح بنر جشن شکوفه ها به صورت لایه باز و psd در سایت پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که متشکل از المانهای مدارس به صورت لایه های زیر میباشد : تصویر png مقام معظم رهبری ، تصویر png امام خمینی (ره) ، تصویر png و با کیفیت پرچم ایران ، وکتور ابرها ، تصویر png کودک و یا پسر بچه ، تصویر png رنگین کمان فانتزی ، متن جشن شکوفه ها و غنچه ها گرامی باد به خط نستعلیق، وکتور کتاب ها و لوازم التحریر کودکانه ، وکتور چمن و زمین سبز، وکتور یا png تصاویر کودکان، وکتور لوازم التحریر کتاب ، مداد رنگی ، بادکنک ، و ... شعر جشن شکوفه ها : مهر چتر خویش را گسترده است/هم زبانی همدلی آورده است، و سایر المانهای بازگشایی مدارس که به صورت لایه میباشد که قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ میباشد.

طرح بنر لایه باز جشن شکوفه ها و جشن غنچه ها در سایز 50 در 30 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که دارای بزرگ نمایی بسیار بالا و کیفیت بسیار بالایی میباشد و شما می توانید طرح بنر جشن شکوفه ها و غنچه ها را در بنر پشت سن مراسم جشن شکوفه ها در ابعاد بسیار بزرگ بدون هیچگونه افت کیفیتی چاپ نمایید. و یا در هر مکان دیگری که مد نظر شماست استفاده نمایید.

طرح بنر لایه باز جشن شکوفه ها را هم می توانید به عنوان بنر در چاپ دیجیتال و هم به عنوان پوستر در چاپ افست و یا هر چاپی دیگری که مد نظر شماست در مدارس ، موسسات آموزشی ، پیش دبستانی ها و آموزشگاه ها و ... به راحتی استفاده نمایید.

طرح بنر جشن شکوفه ها و جشن غنچه ها در فرمت رنگی استاندارد cmyk طراحی شده است در نتیجه خروجی چاپ این طرح روی بنر و یا کاغذ و با هر متریالی دیگری با طرح اولیه آن هیچگونه تفاوتی از نظر رنگبندی نخواهد داشت.
 

سایر طرح های جشن شکوفه ها را می توانید از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در :

تصوير استاتيك