دانلود طرح بنر عید سعید قربان

 دانلود+طرح+بنر+عید+قربان

نمونه طرح لایه باز  
 

 دانلود+بنر+لایه باز+عید+قربان

 دانلود+بنر+عید+قربان


جدول مشخصات طرح بنر لایه باز و پوستر لایه باز عید قربان

کد طرح 1559
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 40 MB
قیمت(تومان) 3400

 .........................................................................................................................

طرح بنر لایه باز عید سعید قربان زیر دارای ویژگی های زیر میباشد که عبارتند از :

طرح بنر عید قربان متشکل از چندین لایه و طرح میباشد که عبارتند از : وکتور گل های مینیاتوری،طرح png گل، وکتور یا تصویر خانه خدا یا کعبه، وکتور پروانه، وکتور گل های پرپر در زمینه و بکگراند طراحی، طرح تذهیب و طرح های اسلیمی ویژه عید قربان، تایپوگرافی سه بعدی عید سعید قربان،و متن عید قربان: روز بندگی و بخشودگی مبارک باد به خط نستعلیق و حدیث امام علی (ع) در مورد عید قربان : إِنَّ هذا یَوْمٌ حُرْمَتُهُ عَظِیمَةٌ ...  فَاَکْثِرُوا ذِکْرَاللّه ِ تَعالى وَاسْتَغْفِرُوهُ و ... که همه این لایه ها را می توانید به صورت مجزا جابه جا یا تغییر و تحول دهید.

طرح بنر لایه باز عید سعید قربان با فرمت رنگی cmyk طراحی شده است در نتیجه خروجی چاپ بنر عید سعید قربان روی هر جنس و متریالی اعم از بنر، استیکر، پوستر و ... با طرح آن تفاوتی نخواهد داشت.

طرح بنر لایه باز عید قربان با فرمت psd ودر نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است که تمامی قسمت های آن قابل ویرایش برای شماست.

شما میتوانید طرح بنر لایه باز عید سعید قربان را خم به صورت افست مانند پوستر و هم به صورت دیجیتال مانند بنر (بخصوص) چاپ نمایید و سایز این طرح را با توجه به اندازه مورد نظر خود تغییر دهید بدون هیچ افت کیفیتی .
طرح بنر و پلاکارد عید سعید قربان به رزولیشن 300 طراحی شده است در نتیجه با تغییر سایز این بنر به بزرگتر و یا کوچیکتر افت کیفتی در چاپ نخواهید داشت

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح