طرح بنر برای عید سعید غدیر خم

دانلود+بنر+عید+غدیر+خم
 

نمونه طرح لایه باز  
 

 طرح+بنر+عید+غدیر+خم

دانلود+بنر+برای+عید+غدیر+خم
 


جدول مشخصات دانلود بنر لایه باز عید غدیر خم

کد طرح 1574
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 36 MB
قیمت(تومان) 9/000

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز عید سعید غدیر خم میتوان به نکات زیر اشاره نمود : 

طرح بنر لایه باز عید سعید غدیر خم در سایز استاندارد 30 در 42 و با dpi 300 طراحی شده است شما می توانید بنر لایه باز عید سعید غدیر خم را در سایز دلخواه خود تغییر داده و چاپ نمایید بدلیل دی پی ای بالا طرح بنر عید غدیر خم با بزرگ کردن این طرح افت کیفیتی نخواهد داشت طرح بنر لایه باز عید سعید غدیر خم به صورت لایه باز میباشد که لایه های این طرح متشکل است از: وکتور گل های فانتری و شیک، طرح png گل های مینیاتوری، براش ابر و یا png ابر ، تصویر png به امامت رسیدن حضرت علی یا png واقعه غدیر خم، تایپوگرافی عید غدیر خم مبارک باد، طرح تذهیب، وکتور نقوش اسلامی و اسلیمی در زمینه طراحی، png پروانه یا وکتور پروانه فانتزی مخصوص طراحی بنر، و جمله امام رضا (ع) در مورد عید غدیر: عید غدیر ، روز تبریک و تهنیت است. هر یک به دیگری تبریک بگوید. عیدغدیر روز لبخند زدن به چهره مردم با ایمان است. و ... که همه این لایه ها قابل ویرایش با نرم افزار فتوشاپ میباشد.

شما می توانید طرح بنر لایه باز عید سعید غدیر خم رو هم به صورت بنر و هم به صورت پوستر چاپ نمایید طرح مورد نظر کیفیت لازم را دارا میباشد.

طرح بنر لایه باز عید غدیر خم با فرمت psd یا به عبارتی لایه باز میباشد در نتیجه قابل ویرایش و جابه جایی طرح ها و وکتورها آن را دارا میباشد

طرح بنر لایه باز عید غدیر خم با فرمت رنگی cmyk طراحی شده است در نتیجه خروجی چاپ این بنر با طرح اولیه آن از نظر رنگبندی تفاوتی نخواهد داشت .

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای اعیاد مذهبی ,