طرح بنر لایه باز مهدکودک و پیش دبستانی

 دانلود+بنر+پیش دبستانی

نمونه طرح لایه باز 

بنر+تبلیغات+پیش دبستانی
 

 بنر+لایه باز+مهدکودک+پیش دبستانی


جدول مشخصات طرح بنر پیش دبستانی و مهدکودک

کد طرح 1525
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 22 MB
قیمت(تومان) 3800

 ........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر تبلیغاتی مهدکودک و پیش دبستانی می توان به نکات زیر اشاره نمود : 

طرح بنر تبلیغاتی مهدکودک و پیش دبستانی متشکل از چندین لایه می باشد که شامل : طرح png یا بدون زمینه ابر، طرح png کودک، طرح png مداد، طرح png سرویس مدرسه، طرح png گل طرح png سبزه و بوته،طرح png گل، متن مهدکودک و پیش دبستانی (قابل ویرایش) و اسم مهدکودک و پیش دبستانی است که هر یک از این طرح ها و وکتورها را شما می توانید به صورت جز به جر تغییر داده و یا با توجه به نوشته های مورد نظر خود جابه جا نمایید.

طرح بنر مهدکودک و پیش دبستانی که در بالا تصاویر لایه با آن را می توانید ببنید در سایز استاندارد بنر و پوستر تهیه و طراحی شده است که سایز این بنر مهدکودک و پیش دبستانی 30 در 42 سانتی متر و با dpi 300 می باشد که شما با توجه به نوع چاپ خود باید در سایز این بنر تغییر و تحول ایجاد نمایید به صورت مثال: اگر شما می خواهید از بنر لایه باز مهدکودک و پیش دبستانی در چاپ بنر مهدکودک استفاده نمایید باید سایز آن را به 2 در 3 متر و با دی پی ای 72 تغییر دهید و یا اگر می خواهید از این طرح در چاپ پوستر مهدکودک و پیش دبستانی استفاده نمایید در همین سایز چاپ کرده و یا اگر می خواهید از این طرح در چاپ تراکت مهدکودک و پیش دبستانی استفاده نمایید باید سایز آن را به 30 در 21 با dpi 300 تغییر دهید که همه این تغییر سایز ها باید به تناسب باشد تا طرح بهم نریزد.

طرح بنر مهدکودک و پیش دبستانی با مد رنگی استاندارد سی ام وای کا طراحی شده است و خروجی چاپ آن با طرح آن تفاوتی نخواهد داشت

شما همکاران محترم می توانید از این طرح یعنی طرح بنر لایه باز مهدکودک و پیش دبستانی در انواع چاپ های خود اعم از چاپ دیجیتال و یا چاپ افست و ...مانند چاپ بنر ، چاپ پوستر، چاپ تراکت، چاپ استیکر و .... سایر چاپ هایی که مد نظر شماست استفاده نمایید.
طرح بنر لایه باز مهدکودک و پیش دبستانی مناسب برای مهدکودک ها، پیش دبستانی ها، موسسات آموزشی، کانون های کودکان و ..... که به نوعی با کودکان در ارتباط هستند بسیار مناسب است.

سایر بنرها و تراکت های مهدکودک و پیش دبستانی را در اینجا مشاهده نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای پیش دبستانی ,

تصوير استاتيك