دانلود بنر لایه باز پشت منبری محرم

دانلود+بنر+پشت+منبری+محرم

بنر پشت منبری محرم
 

نمونه طرح لایه باز    
 

بنر+محرم+لایه باز

طرح+بنر+پشت+منبری+محرم+97


جدول مشخصات طرح بنر پشت منبری محرم

کد طرح 1587
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*50 cm
حجم فایل 50 MB
قیمت(تومان) 4000

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز پشت منبری محرم 97 می توان به موارد و نکات زیر اشاره نمود: 

طرح بنر پشت سن یا پشت منبر محرم به صورت لایه باز و با فرمت psd میباشد که لایه های آن عبارتند از : طرح تایپوگرافی و سه بعدی لبیک یا حسین، وکتور کبوتر یا png کبوتر حرم، طرح شعر جن و کلک بر آدمیان نوحه می کنند /گویا عزای اشرف اولاد آدم است به خط نستعلیق، وکتور گنبد امام حسین، یا png گنبد امام حسین (ع) وکتور ابر یا براش ابر، وکتور صحرا یا png صحرا، وکتور قطره خون ی png قطرهای خون، وکتورهای اسلیمی و اسلامی در بکگراند طراحی وکتور نورها با تم قرمز،وکتور یا png پرچم کربلا، و سایر المان های کربلایی و عاشورایی و ... که همه این لایه ها قابلیت ویرایش و جابه جایی در نرم افزار فتوشاپ را دارا میباشد.

شما می توانید طرح بنر پشت منبری محرم را در سایز دلخواه خود به صورت بزرگ و برای پشت منبر محرم و یا پشت سن مداح و ... استفاده نمایید با توجه به dpi 300 و بالای این طرح شما می توانید در سایزهای بزرگ مانند 350 در 600 سانتی متر از این طرح در چاپ بنر استفاده نمایید و یا هر سایزی. فقط نکته ای که در افزایش و کاهش سایز مد نظر شما باید باشد تناسب اندازه های آن است تا بهم ریختگی در طرح بوجود نیاید.

طرح بنر پشت منبر محرم یا بنر لایه باز پشت سن محرم در سایز 50 در 30 سانتی متر و با دی ی ای 300 طراحی شده است که همان طور که در بالا اشاره شده قابلیت افزایش سایز به صورت باکیفیت را دارد . همچنین مد رنگی طرح بنر لایه باز پشت منبری با فرمت استاندارد cmyk میباشد که در نتیجه خروجی چاپ این بنر با طرح اولیه آن هیچگونه تفاوتی نخواهد داشت. این موضوع کاملا تست شده است.

شما همکاران محترم می توانید طرح بنر پشت سن محرم را هم به صورت دیجیتال مانند بنر (بخصوص) و هم به صورت ماشینی افست مانند چاپ پوستر استفاده نمایید، که این موضوع با توجه به نیاز شماست.

سایر طرح های محرم را از اینجا مشاهده و دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای محرم ,