طرح بنر لایه باز 13 الی 19 شهریور هفته تعاون

دانلود+بنر+هفته+تعاون
 

نمونه طرح لایه باز   
 

دانلود بنر لایه باز هفته تعاون
 

 جمله رهبر در مورد هفته تعاون


جدول مشخصات دانلود بنر لایه باز هفته تعاون

کد طرح
1581
فرمت PSD
مد رنگی
CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*100 cm
حجم فایل
38 MB
قیمت(تومان) 3800

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز 13 الی 19 شهرویر ماه، هفته تعاون میتوان به موارد و نکات ذیل اشاره نمود : 

طرح بنر لایه باز هفته تعاون در سایت پی اس دی پرینت و به صورت لایه باز و با فرمت psd تهیه و طراحی شده است که متشکل از لایه های ذیل میباشد : وکتور پرچم ایران یا png پرچم ایران، تایپوگرافی هفته تعاون گرامی باد، وکتور پروانه فانتزی و یا png پروانه، متن بنر هفته تعاون ، تصویر مقام معظم رهبری، یا png تصویر رهبر، جمله رهبر در مورد هفته تعاون : تعاونی ها وسیع ترین شبکه اشتراک و دخالت حقیقی مردم در کارهاست، وکتور طرح تذهب در زمینه و بکگراند طراحی، وکتور ابر و یا براش ابر در بکگراند طراحی بنر هفته تعاون، وکتور گل، png گل های فانتزی و مینیاتوری، و ... که همه این ویژگی ها و لایه ها را شما می توانید با نرم افزار قدرتمند فتوشاپ ویرایش نمایید.

طرح بنر لایه باز هفته تعاون، در سایز استاندارد 300 در 100 سانتی متر و با dpi 72 مختص چاپ بنر در این سایز طراحی شده است در عین حال شما می توانید این طرح یعنی طرح بنر هفته تعاون را با توجه به نیاز خود و یا سایز مورد نظر خود هم به صورت بنر و هم به صورت افست در سایز های مختلف چاپ نمایید.

طرح بنر افقی هفته تعاون به صورت فرمت رنگی cmyk طراحی شده است که در نتیجه پس از چاپ این طرح روی بنر و یا هر جنس و متریال دیگری خروجی چاپ آن با طرح اولیه آن از نظر رنگبندی هیچگونه تفاوتی نخواهد داشت.

سایر طرح های هفته تعاون را می توانید از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در :

تصوير استاتيك