دانلود طرح بنر لایه باز هفته دفاع مقدس و محرم

دانلود بنر هفته دفاع مقدس

 

نمونه طرح لایه باز    
 

طرح هفته دفاع مقدس
 

 دانلود+بنر+هفته+دفاع+مقدس


جدول مشخصات بنر هفته دفاع مقدس   

کد طرح
1606
فرمت PSD
مد رنگی
CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل
37 MB
قیمت(تومان) 3300

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز هفته دفاع مقدس می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

طرح بنر لایه باز هفته دفاع مقدس در فرمت psd و به صورت لایه باز در سایت پی اس دی پرینت طراحی شده است که متشکل از المانهای طراحی به صورت لایه های زیر میباشد : وکتور گل مینیاتوری ، png کبوتر ، طرح تذهیب در زمینه و بکگراند طراحی ، وکتور پرچم ایران یا png پرچم ایران ، وکتور ابر و براش ابر ، جمله رهبر در مورد دفاع مقدس: دفاع مقدس از بزرگترین افتخارات ملت ایران است، تصویر png مقام معظم رهبری و یا رهبر ، تصویر دفاع مقدس و محرم ، و ... که تمامی این لایه ها رامی توانید به راحتی ویرایش نمایید.

طرح بنر لایه باز هفته دفاع مقدس در سایز استاندارد 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید از این طرح هم به صورت چاپ بنر و هم به صورت پوستر هفته دفاع مقدس استفاده و چاپ نمایید.

طرح بنر لایه باز هفته دفاع مقدس دارای مد رنگی استاندارد cmyk طراحی شده است که نتیجه چاپ آن با طرح اولیه آن تفاوتی نخواهد داشت و به همان کیفیت طرح چاپ خواهد شد.

سایر طرح های هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی را از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید

سایر طرح های لایه باز بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی را می توانید از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در :

تصوير استاتيك