دانلود بنر لایه باز هفته دفاع مقدس

بنر لایه باز هفته دفاع مقدس
 

 بنر لایه باز هفته دفاع مقدس

نمونه طرح لایه باز    
 

بنر لایه باز هفته دفاع مقدس
 

 دانلود+بنر+هفته+دفاع+مقدس


جدول مشخصات طرح بنر لایه باز هفته دفاع مقدس   

کد طرح
1608
فرمت PSD
مد رنگی
CMYK
رزولیشن 300
سایز 50*30 cm
حجم فایل
57 MB
قیمت(تومان) 3800

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز هشت سال دفاع مقدس میتوان به نکات زیر اشاره نمود:

بنر لایه باز هفته دفاع مقدس در فرمت psd و به صورت لایه باز در سایت پی اس دی پرینت طراحی شده است که دارای لایه های زیر میباشد: وکتور پوتین سرباز، png پوتین رزمنده ، تایپوگرافی هشت سال دفاع مقدس، وکتور یا png کبوتر ، تصویر مقام معظم رهبری با فرمت png ، تصویر امام خمینی ره با فرمت png و با کیفیت بالا ، png کبوتر ها ، وکتور ابر و آسمان ، png گل لاله و یا گل شقایق ، تصویر png فانوس، تصویر png کلاه رزمنده و یا سرباز ، وکتور png قمقمه رزمنده ، طرح تذهیب در زمینه طراحی ، جمله رهبر در مورد شهدا : سلام خدا و اولیائش بر ارواح مطهر شهیدان و بر معلم بزرگ شهادت یعنی امام راحل ، و سایر المانهای هفته دفاع مقدس که به صورت لایه میباشد و قابل ویرایش و جابه جایی برای شماست.

طرح بنر لایه باز هفته دفاع مقدس را می توانید به عنوان پشت سن مراسم هشت سال دفاع مقدس، مراسم و یا همایش شهدای گمنام دفاع  مقدس با اندکی تغییر در چاپ بنر و یا ... استفاده نمایید

طرح بنر لایه باز هشت سال دفاع مقدس در سایز 50 در 30 و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید این سایز را در چاپ بنر بسیار بزرگ نموده بدون هیچگونه افت کیفیتی با توجه به دی پی ای یا رزولویشن بالای این طراحی در ابعاد بزرگ مانند چاپ بنر با همان کیفیت بالا چاپ خواهد شد.

طرح بنر لایه باز هفته دفاع مقدس در فرمت رنگی استاندارد cmyk طراحی شده است در نتیجه چاپ این طرح چه به صورت دیجیتال و چه بصور ماشینی افست افت کیفیت رنگبندی نخواهد داشت.

سایر طرح های هفته دفاع مقدس  را از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در :

تصوير استاتيك