دانلود بنر لایه باز هفته دولت

دانلود+بنر+هفته+دولت
 

نمونه طرح لایه باز  
 

 بنر+لایه باز+هفته+دولت


 دانلود بنر لایه باز هفته دولت


جدول مشخصات طرح بنر لایه باز هفته دولت

کد طرح
1569
فرمت PSD
مد رنگی
CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*100 cm
حجم فایل
27 MB
قیمت(تومان) 3700

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز هفته دولت میتوان به موارد زیر اشاره نمود: 

بنر لایه باز هفته دولت با فرمت psd و در فتوشاپ طراحی شده است که متشکل از لایه باز زیر میباشد که عبارتند از : تایپوگرافی هفته دولت، تایپوگرافی دوم شهریور آغاز هفته دولت گرامی باد، طرح وکتور پرچم ایران ، وکتور پروانه، png پرچم ایران، وکتور گل یا png گل های مینیاتوری، متن بنر هفته دولت : گرامی باد یاد و خاطره دلاور مردان شهیدان رجایی و باهنر، تصویر PNG مقام معظم رهبری، طرح تذهیب ، وکتور تذهیب و طرح های اسلیمی در زمینه و بکگراند طراحی و جمله رهبر در مورد هفته دولت: هیچ دولتی بدون کمک و همیاری مردم نمی تواند موفق شود، وکتور ابر و یا براش ایر در زمینه طراحی و ... که همه این لایه باز قابل ویرایش میباشد.

شما می توانید طرح بنر لایه باز هفته دولت را هم به صورت افست و هم به صورت دیجیتال (به ویژه) مانند بنر و یا چاپ پوستر و یا هر موردی دیگری که مد نظر شماست استفاده نمایید.،

طرح بنر لایه باز هفته دولت در سایز استاندارد 300 در 100 و با DPI 72 طراحی شده است که می توانید سایز این بنر را با توجه به اندازه مد نظر خود تغییر و تحول دهید.

توصیح مختصری در مورد دلیل نام گذاری هفته دولت :
انفجار دفتر نخست وزیری در هشتم شهریور سال 1360 و شهادت دو یار دیرین امام (ره) و انقلاب و دو اسوه علم و تقوا، شهید محمد علی رجایی، رئیس جمهور و محمد جواد باهنر، نخست وزیر که نمونه ای از دولتمردان مردمی بودند و نیز به منظور آشنایی مردم با فعالیت ها و بیان اهداف و برنامه های آینده دولت، هفته ای به نام هفته دولت نامگذاری شده است که از دوم تا هشتم شهریور می باشد منبع : بیتوته.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در :

تصوير استاتيك