طرح بنر شهید مدافع حرم

نمونه طرح لایه باز بنر شهید مدافع حرم

بنر شهید مدافع حرم لایه باز

بنر شهید مدافع حرم

طرح بنر شهید مدافع حرم لایه باز

در فرمت psd در گروه طراحی پی اس دی پرینت طراحی شده است که می توانید پس از دانلود از سایت ما در انواع طراحی و چاپ بنرهای شهدای مدافع حرم مورد استفاده قرار دهید. طرح بنر شهید مدافع حرم با توجه به اینکه لایه باز میباشد می توانید هر قسمت از آن را با توجه به نیاز خودتان ویرایش نمایید . این طرح در سایز 30 در 42 که تقریبا سایز استاندارد برای چاپ بنر و پوستر میباشد طراحی شده است در عین حالی می توانید این سایز را بزرگ تر و یا کوچک تر نمایید.

طرح بنر شهید مدافع حرم

با dpi 300 طراحی شده است در نتیجه اینکه دارای کیفیت چاپ بالایی میباشد و علاوه بر این سایز می توانید این بنر را بسیار بزرگ تر چاپ نمایید این طرح یعنی طرح بنر شهید مدافع حرم دارای لایه های زیر میباشد: وکتور پرچم ایران در فرمت png و دارای کیفیت بالا ، طرح تذهیب و کادرها در زمینه طراحی ، گل لاله و یا گل شقایق در زمینه طراحی و در فرمت png ، تصویر گنبد حضرت زینب در زمینه طراحی و در فرمت png ، وکتور کبوتر در فرمت png تصویر چفیه در زمینه طراحی ، تایپوگرافی شهدیا مدافع حرم ، طرح های اسلیمی در زمینه طراحی ، تایپوگرافی شهید مدافع حرم ، مکانی برای نوشتن نام شهید مورد نظر شما و کادری برای نوشتن تاریخ ولادت و شهادت شهید مورد نظر شما ، و تصویر پلاک در فرمت png ، و ... تمامی قسمت های نام برده در بالا در طراحی وجو دارند همانطور که در تصویر بالا می توانید ببنید و همه این موارد را نیز می توانید ویرایش نمایید.

طرح بنر شهید مدفع حرم

را می توانید در انواع طراحی و چاپ های خودتان مانند چاپ دیجیتال مانند چاپ بنر و یا انواع چاپ های افست مانند چاپ پوستر برای شهدا با توجه به نیاز خودتان مورد استفاده قرار دهید.

 

جدول مشخصات طرح لایه باز بنر شهید مدافع حرم

کد طرح 1808
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 52 MB
قیمت(تومان) 3/300

 ......................................................................................................................

 

خرید و دانلود طرح بنر شهید مدافع حرم

 

پی اس دی پرینت را دنبال نمایید و هر روز یک طرح رایگان دانلود کنید

.....................................................................................................

 

دسته بندی شده در : بنرهای شهدا ,