دانلود بنر لایه باز اطلاع رسانی یادواره شهدا

طرح+بنر+یادواره+شهدا
 

نمونه طرح لایه باز     
 

بنر اطلاع رسانی یادواره شهدا

بنر لایه باز اطلاع رسانی یادواره شهدا


جدول مشخصات طرح بنر اطلا رسانی یادواره شهدا   

کد طرح 1611
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 39 MB
قیمت(تومان) 3300

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز اطلاع رسانی یادواره شهدا می توان به نکات زیر اشاره نمود : 

طرح بنر اطلاع رسانی یادواره شهدا در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که متشکل از لایه های زیر میباشد: وکتور پرچم ایران ، png پرچم ایران ، تصویر png رزمنده ها ، وکتور گل لاله و یا گل شقایق ، تایپوگرافی بسم رب الشهدا به خط نستعلیق ، تایپوگرافی کجائید ای شهیدان خدایی ، وکتور نقش های اسلامی و اسلیمی ، وکتور های و طرح های تذهیب در بکگراند طراحی ، وکتور پلاک رزمنده ، مکانی برای نام سخنران ، مداح و زمان و مکان بنر اطلاع رسانی یادواره شهدا، وکتور قطره های خون، و ... که تمامی این المانهای طرح شهدا و دفاع مقدس به صورت لایه های جداگانه میباشد که به راحتی می توانید ویرایش و جابه جا نمایید.

طرح بنر اطلاع رسانی یادواره شهدا در سایز استاندارد 30 در 42 و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید این سایز را در چاپ بنر بزرگ کرده و با کیفیت بالا چاپ نمایید.

دانلود طرح بنر لایه باز اطلاع رسانی یادواره شهدا را همی توانید به صورت افست و هم به صورت دیجیتال ماند چاپ بنر و چاپ پوستر و یا هر متریال دیگری که مد نظر شماست استفاده و در مناسبت هایی مانند هفته دفاع مقدس و یا یادواره های شهدا استفاده و چاپ نمایید.

سایر طرح های هفته دفاع مقدس  را از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای شهدا ,