دانلود بنر یادواره شهدای آتش نشانی

 بنر+یادواره+شهدای+آتش+نشان

نمونه های لایه باز این طرح :
 

بنر+شهدای+آتش+نشان
 

 بنر شهدای آتش نشان

از جمله ویژگی های 

طرح بنر یادواره شهدای آتش نشان

می توان به نکات زیر اشاره نمود به صورت فهرست وار :

بنر یادواره شهدای آتش نشان

در فرمت psd و به صورت لایه باز در سایت پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که متشکل از چندین لایه و المانهای آتش نشانی و شهدا میباشد که عبارتند از طرح تذهیب در بکگراند طراحی ،وکتور باکفیت پرچم ایران به صورت png و بدون زمینه ، تایپوگرافی یادواره شهدای آتش نشان ، و مکانی برای نوشته های مانند سخنران، مداح و زمان و مکان برگزاری یادواره شهدای آتش نشان ، گل png مینیاتوری مخصوص طراحی های ملی مذهبی، تصویر شهید آتش نشان به صورت png و با کیفیت به همراه پرچم یا حسین ویژه ایام محرم ، و تایپوگرافی متن کجایند مردان بی ادعا به خط زیبای شکسته ، وکتور گل های رز پرپر در زمینه طراحی ، وکتور کبوتر که نمادی از شهادت است ، و ... که تمامی این المانهای بنر یادواره شهدای آتش نشان را می توانید با توجه به نیاز خود تغییر و جابه جا نمایید.

طرح بنر یادواره شهدای آتش نشانی

ویژه مراسم اطلاع رسانی یادواره شهدای آتش نشان طراحی شده است در عین حال شما می توانید از این طرح در روز ملی هفتم مهر ماه ، روز آتش نشانی و ایمنی با توجه به نیاز خود در سایز ها و اندازه های مختلف مانند چاپ بنرهای استندهای سطح شهر و یا به صورت افست مانند چاپ پوستر استفاده نمایید.

بنر یادواره شهدای آتش نشانی

در فرمت رنگی استاندارد cmyk طراحی شده است که همانطور که می دانید پس از چاپ این طرح روی بنر و یا کاغذ و یا هر متریالی دیگری با طرح اولیه از نظر رنگبندی تفاوتی نخواهد داشت.

 سایر طرح های روز آتش نشانی و یادواره شهدای آتش نشان را از این قسمت مشاهده و دانلود کنید

جدول مشخصات طرح بنر یادواره شهدای آتش نشان   

کد طرح 1626
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42cm
حجم فایل 30 MB
قیمت(تومان) 3800

 ......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح