طرح بنر میلاد امام موسی کاظم (ع)

بنر+تولد+امام+موسی+کاظم
 

نمونه طرح لایه باز   
 

 بنر+لایه باز+ولادت+امام+موسی+کاظم

 طرح بنر میلاد امام موسی کاظم


جدول مشخصات دانلود بنر تولد امام موسی کاظم

کد طرح 1578
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 30 MB
قیمت(تومان) 3600

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز تولد امام موسی کاظم می توان به نکات و موارد زیر اشاره نمود : 

طرح بنر ولادت امام موسی کاظم (علیه السلام) با فرمت psd در سایت پی اس دی پرینت طراحی شده است که این طرح متشکل از چندین لایه میباشد که عبارتند از : وکتور برگ، png گل های مینیاتوری و فانتزی، وکتور تذهیب و کادر بالای طرح بنر ولادت امام موسی کاظم، png گنبد امام موسی کاظم، وکتور ابر ، png ابر ، وکتور پروانه های فانتزی ، وکتور گل های فانتزی، تایپوگرافی میلاد امام موسی کاظم (علیه السلام) مبارک باد به خط نستعلی، وکتور گل های پر پر ، وکتور گل های رز، و حدیثی از امام موسی کاظم (ع) : أَفْضَلُ الْعِبَادَةِ بَعْدَ الْمَعْرِفَةِ انْتِظَارُ الْفَرَج‏ و به همراه ترجمه آن : برترین عبادت بعد از شناخت خداوند، انتظار فرج و گشایش است، وکتور های اسلیمی در دو طرف طراحی و .... که همه این لایه ها را شما می توانید به راحتی ویرایش و جابه جا نمایید.

طرح لایه باز بنر ولادت امام موسی کاظم(ع) در سایز استاندارد A3 و یا به عبارتی 30 در 42  و با dpi 300 طراحی شده است که شما می توانید این سایز را مطابق میل خود تغییر و تحول دهید به صورت مثال می توانید سایز آن را به 2 در 3 متر و با dpi 72 تغییر دهید و در جایگاهای استندی سطج شهر و روی بنر استفاده نمایید.که خوده همکاران عزیز کاملا مطلع هستند در این زمینه و نیازی به توضیح ما ندارد.

طرح بنر تولد امام موسی کاظم را هم می توانید به صورت دیجیتالی مانند بنر و هم به صورت ماشینی افست مانند پوستر و سایز موارد دیگر با توجهبه نیاز و سلیقه شما استفاده نمایید که بستگی به نیاز شما دارد ، طرح بنر ولادت امام موسی کاظم کیفیت لازم را با توجه به dpi 300 آن دارا میباشد

سایر طرح های میلاد امام موسی کاظم (ع) را می توانید از اینجا مشاهده نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای اعیاد مذهبی ,