دانلود بنر پشت مداح برای محرم

بنر+لایه باز+پشت+مداح+محرم

بنر پشت مداح محرم
 

نمونه طرح لایه باز    
 

طرح+بنر+محرم+پشت+مداح

 بنر+لایه باز+محرم+پشت+منبر


جدول مشخصات بنر لایه باز پشت مداح برای محرم

کد طرح 1588
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*50 cm
حجم فایل 58 MB
قیمت(تومان) 3900

 ..........................................................................................................................

طرح بنر لایه باز پشت مداح برای محرم دارای ویژگی های زیر میباشد : 

طرح بنر لایه باز پشت مداح برای محرم با فرمت psd و در سایت پی اس دی پرینت طرحی شده است که متشکل از لایه های زیر میباشد :

وکتور کبوتر یا png کبوتر حرم، وکتور ماه png ماه، وکتور شمع و یا png شمع، وکتور خون ، یا png لکه خون ، وکتور گنبد امام حسین (ع) یا png گنبد و گلدسته امام حسین، وکتور ابر یا براش ابر، تایپوگرافی سه بعدی الحسین، طرح تذهیب در زمینه و بکگراند طراحی، وکتور یا png صحرا، طرح اسلیمی در بکگراند طراحی، تایپوگرافی السلام علی الحسین علی علی بن الحسین علی اولا و الحسین و علی اصحاب الحسین، بکگراند و زمینه محرم و... که تمامی این لایه ها را شما می توانید ویرایش و یا جابه جا نمایید.

طرح بنر لایه باز پشت سن محرم یا بنر لایه باز پشت مداح در سایز استاندارد 30 در 50 و با dpi 300 طراحی شده است که شما می توانید این سایز را به اندازه دلخواه خود تغییر دهید با توجه به دی پی ای بالای این طراحی افزایش سایز آن در چاپ بنر هیچگونه افت کیفیتی نخواهد داشت.

طرح بنر پشت منبری محرم یا بنر لایه باز پشت مداح در فرمت رنگی استاندارد cmyk طراحی شده است که در نتیجه خروجی چاپ بنر ان و یا چاپ افست آن با طرح اولیه آن تفاوتی نخواهد داشت.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای محرم ,