بنر لایه باز هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی

دانلود+بنر+لایه باز+هفته+دفاع+مقدس+و+آغاز+سال+تحصیلی
 

نمونه طرح لایه باز     
 

دانلود بنر لایه باز هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی
 

 طرح بنر لایه باز هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی

طرح بنر لایه باز هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی

در فرمت psd و به صورت لایه باز در سایت پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که متشکل از المانهای دفاع مقدس و المانهای آغاز سال تحصیلی به صورت لایه های زیر میباشد که عبارتند از :وکتور پرچم ایران با کیفیت فوق العاده بالا، جمله رهبر و مقام معظم رهبری در مورد آغاز سال تحصیلی که می فرمایند : در بلند مدت هیچ چیز به اندازه تعلیم و تربیت اهمیت ندارد.

سایر لایه های طرح بنر لایه باز هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی عبارتند از : متن بنر هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید بر معلمان و دانش آموزان عزیز مبازک باد، به خط زیبای نستعلیق، وکتور و براش ابر در بکگراند طراحی ، وکتور گل لاله و یا گل شقایق، png تصویر رهبر، طرح برگ های پاییزی ، وکتور مولوکول ، وکتور با کیفیت مداد ، وکتور کیف فانتزی مدرسه ، یا png کیف مدرسه ، وکتور کره زمین و یا png کره زمین وکتورهای کتاب و لوازم التحریر، .

سایر المانهای هفته دفاع مقدس که شامل موارد زیر میباشد عبارتند از : وکتور کلاه رزمنده با فرمت png و با کیفیت بالا ، وکتور چکمه و یا پوتین سرباز و رزمنده ، وکتور قمقمه آب رزمنده با کیفیت بسیار بالا، وکتور گل های پرپر رز در بکگراند طراحی ، و ... که تمامی این المانهای نام بالا را شما می توانید به راحتی در نرم افزار فتوشاپ ویرایش و جابه جا نمایید.

طرح بنر لایه باز هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی

که تصاویر لایه باز آن را در بالا مشاهده می نماید در سایز استاندارد 3 متر در 1/5 متر و با دی پی ای 72 طراحی شده است که می توانید علاوه بر چاپ بنر در چاپ پوستر با تغییر سایز و رزولویشن آن نیز استفاده نمایید.

دانلود طرح بنر لایه باز هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی

را به راحتی می توانید از طریق لینک زرد رنگی که در انتهای مطلب مشاهده می نمایید، می توانید انجام دهید

سایر طرح های هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی را از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید


جدول مشخصات طرح بنر آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس   

کد طرح 1614
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*150 cm
حجم فایل 59 MB
قیمت(تومان) 4000

 ......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

تصوير استاتيك