دانلود بنر لایه باز عید سعید غدیر خم

دانلود+بنر+عید+غدیر+خم
 

نمونه طرح لایه باز  
 

 بنر جشن عید غدیر خم

بنر+برای+عید+غدیر+خم
 


جدول مشخصات طرح بنر عید غدیر خم

کد طرح 1572
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*100 cm
حجم فایل 62 MB
قیمت(تومان) 8/000

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر عید سعید غدیر خم می توان به موارد زیر اشاره نمود : 

طرح بنر لایه باز عید سعید قربان با فرمت psd و به صورت لایه باز میباشد که لایه های آن عبارتند از : وکتور پروانه ، یا png پروانه، وکتور گل یا png گل مینیاتوری، تایپوگرافی عید سعید غدیر خم مبارک باد، جمله من کنت مولاه فهذا علی مولاه به خط نستعلیق و با فرمت png ، و متن هر کی که من مولای اویم ، پس علی مولای اوست، به خط نستعلیق، تصویر به واقعه غدیر خم با فرمت png ، وکتور تذهیب و نقوش اسلامی و اسلامی، وکتور و براش ابر،  و ... که همه این اجزا به صورت لایه مجزا میباشد و شما می توانید آنها را مطابق سلیقه خود جابه جا و ویرایش نمایید.

طرح بنر برای عید سعید غدیر خم در سایز استاندارد 3 در 1 و با dpi 72 طراحی شده است که میتوانید این سایز را با توجه به اندازه های مورد نظر خود بدون هیچگونه افت کیفیت بزرگتر و یا کوچکتر نمایید البته به تناست تا از حالت خود خارج نشود و به صورت دیجیتالی روز بنر چاپ نمایید .

طرح بنر لایه باز عید غدیر را هم می توانید به صورت افست و هم به صورت دیجیتالی مانند چاپ پوستر و چاپ بنر استفاده نمایید در هر دوصورت این طرح یعنی طرح لایه باز عید سعید غدیر خم ویژگی های لازم را دارا میباشد.

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای اعیاد مذهبی ,