طرح بنر لایه باز اطلاع رسانی یادواره شهدا گمنام

طرح+بنر+اطلاع رسانی+یادواره+شهدا+گمنام
 

نمونه طرح لایه باز     
 

بنر+یادواره+شهدا+گمنام
 

 بنر+یادواره+شهدا+گمنام


جدول مشخصات طرح بنر شهدا گمنام   

کد طرح 1612
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 39 MB
قیمت(تومان) 3500

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر اطلاع رسانی یادواره شهدا گمنام می توان به موارد و نکات ذیل اشاره نمود که عبارتند از : 

طرح بنر لایه باز اطلاع رسانی یادواره شهدا گمنام در فرمت psd و در سایت پی اس دی پرینت به صورت لایه باز طراحی شده است که متشکل از المانهای طرح های شهدا و دفاع مقدس به صورت لایه ها مجزا ار یکدیگر میباشد که عبارتند از : تایپوگرافی یادواره شهدا ، وکتور قطره خون ، png قطره خون ، وکتور نقوش اسلامی و اسلیمی ، طرح های اسلیمی در بکگراند طراحی ، وکتور گل شقایق و یا گل لاله، وکتور پرچم ایران و یا png پرچم ایران ، وکتور پلاک رزمنده ، png کلاه رزمنده یا سرباز، وکتور گل های شقایق ، وکتور قمقه یا ، وکتور فانوس یا png فانوس ، وکتور تذهیب و مکانی برای نوشته های سخنرام، مداح و زمان و مکان برگزاری یادواره شهدا گمنام ، طرح png پلاک رزمنده و سرباز در زمینه یا بکگراند طراحی و .... که تمامی این لایه ها را می توان جدا از هم ویرایش و جابه جا نمایید.

طرح بنر لایه باز اطلاع رسانی یادواره شهدای گمنام در سایز استاندارد 30 در 42  و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید این سایز را بنا به نیاز خود بزرگ تر نمایید با توجه به dpi بالای این طراحی هنگام بزرگ نمودن این طرح برای چاپ هایی مانند بنر افت کیفیت چاپی نخواهد داشت.

طرح بنر لایه باز یادواره شهدا گمنام در فرمت رنگی استاندارد cmyk طراحی شده است که در نتیجه خروجی چاپ این طرح روی هر متریالی با طرح اولیه ان از نظر رنگبندی تفاوتی نخواهد داشت.

سایر طرح های هفته دفاع مقدس  را از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای شهدا ,