دانلود بنر لایه باز هفته تعاون

دانلود بنر هفته تعاون
 

نمونه طرح لایه باز   
 

طرح+بنر+هفته+تعاون

 دانلود+بنر+لایه باز+هفته+تعاون


جدول مشخصات طرح بنر لایه باز هفته تعاون

کد طرح 1580
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 49 MB
قیمت(تومان) 3000

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز هفته تعاون می توان به موارد زیر اشاره نمود :

طرح بنر هفته تعاون با فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که لایه های آن عبارتند از : وکتور گل های مینیاتوری یا png گل، تصویر png دست های گره خورده در هم که نمادی از همکاری ست، وکتور نقشه ایران با فرمت png، وکتور تذهیب و تصاویر اسلیمی، تایپوگرافی هفته تعاون گرامی باد به خط نستعلیق، و متن 13 الی 19 شهریور ، هفته تعاون گرامی باد، طرح تذهیب در زمینه طراحی و ... که همه این لایه ها را شما به راحتی می توانید ویرایش و جابه جا نمایید.

طرح بنر لایه باز هفته تعاون در سایز استاندارد 30 در 42 یا A3 طراحی شده اسن که دی پی ای این طرح 300 میباشد در نتیجه پس ار بزرگ کردن این طرح در سایز های مختلف افت کیفیت چاپی نخواهد داشت.

شما می توانید طرح بنر لایه باز هفته تعاون را هم به صورت دیجیتالی مانند بنر و هم به صورت افست مانند چاپ پوستر و ... و یا به هر روشی که مد نظر شماست چاپ نمایید.

سایر طرح های هفته تعاون را می توانید از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای مناسبتهای ملی ,

تصوير استاتيك