بنر عید سعید قربان

  • چهارشنبه 24 مرداد 1397
  • 111
دیدگاه

طرح بنر لایه باز عید سعید قربان

 بنرهای+عید+قربان

نمونه طرح لایه باز  
 

 بنر+عید+قربان

 بنر+عید+قربان+لایه باز


جدول مشخصات بنر عید سعید قربان

کد طرح
1557
فرمت PSD
مد رنگی
CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*100 cm
حجم فایل
40 MB
قیمت(تومان) 3000

 .........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز عید سعید قربان می توان به موارد زیر اشاره نمود :

طرح بنر لایه باز عید سعید قربان با فرمت psd و به صورت لایه باز میباشد که لایه های آن عبارتند از : وکتور png پروانه، وکتور خانه خدا، کعبه،وکتور گل یا png گل مینیاتوری، براش ابر، بگراند، طرح تذهیب و اسلیمی، پروانه های با فرمت png، گل های پرپر با فرمت png ، برگ ها با فرمت png ، وکتور گل های مینیاتوری در زمینه، تایپوگرافی عید سعید قربان گرامی باد، و متن بنر عید قربان" جشن تقرب عاشقان حق مبارک" به خط نستعلیق و ..... که همه این وکتور ها و تصاویر png به صورت جداگانه میباشد که شما می توانید هر یک از قسمت های آن را از یکدیگر جدا نمایید.

طرح بنر تبریک عید قربان به سایز استاندارد 300 در 100 سانتی متر و با dpi 72 متخص چاپ بنر و یا به عبارتی چاپ دیجیتال طراحی شده است البته شما میتوانید با توجه به سایز مد نظر خود اندازه این طرح یعنی عید سعید قربان را تغییر دهید ، و به صورت دیگر نیز استفاده نمایید. طرح کیفیت لازم را دارا میباشد.

شما میتوانید از طرح بنر لایه باز عید سعید قربان در انواع چاپ های خود اعم از افست و دیجیتال برای مراسم مختص این مناسبت یعنی روز عید قربان استفاده نمایید

طرح پلاکارد عید سعید قربان با فرمت رنگی cmyk طراحی شده است در نتیجه خروجی چاپ آن با طرح اولیه آن یکسان است.
توضیح مختصری در مورد روز عید قربان:
روز دهم ماه ذی الحجه مصادف با عید قربان از گرامیترین عیدهای مسلمانان است.در تعالیم دینی چهار روز است که به عنوان عید تعیین گشته است که عبارتند از: عید فطر، عید قربان، عید غدیر و روز جمعه. در این میان عید قربان یکی از اعیاد مهم و بزرگ مسلمین به شمار می رود به نحوی که برخلاف بسیاری از اعیاد، مورد اختلاف نبوده و همه فِرَق مسلمین این روز را عید محسوب می کنند.حاجیان در روز عید قربان پس از به پایان رساندن مناسک حج، در منا حیوانی را ذبح می‌کنند و پس از قربانی آنچه بر آنان در حال احرام، حرام شده بود - مانند نگاه کردن در آینه، گرفتن ناخن و شانه زدن مو ، حلال می‌گردد. منبع:بیتوته.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در :

تصوير استاتيك