طرح بنر لایه باز روز کارمند

 دانلود+بنر+روز+کارمند

نمونه طرح لایه باز  
 

 طرح+بنر+روز+کارمند


 طرح+بنر+روز+کارمند


جدول مشخصات بنر لایه باز چهارم شهریور روز کارمند

کد طرح
1565
فرمت PSD
مد رنگی
CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل
50 MB
قیمت(تومان) 3500

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز روز کارمند میتوان به موارد زیر اشاره نمود: 

طرح بنر لایه باز روز کارمند با فرمت psd و متشکل از از لایه های زیر میباشد که عبارتند از : وکتور گل یا png گل های مینیاتوری، وکتور پرچم ایران، وکتور گل و بوته، تصویر مقام معظم رهبری با فرمت png، وکتور گل های پرپر،تایپوگرافی روز کارمند گرامی باد، جمله رهبر در مورد کارمند: در محیط کار سعی کنید از همه توان و استعداد و ابتکار خودتان استفاده کنید، طرح تذهیب و وکتورهای اسلامی در بکگرند طراحی، و.... که همگی این لایه ها را شما می توانید بر حسب نیاز خود تغییر و یا جابه جا نمایید.

طرح لایه باز بنر چهارم شهریور، روز کارمند در سایز استاندارد 30 در 42 و با dpi 300 طراحی شده است که شما می توانید این سایز را با توجه به سایز دلخواه خود مانند دو در سه متر و با دی پی ای 72 و یا 3 در 4 متر با dpi 72 تغییر دهید و به صورت بنر چاپ نمایید.و یا در همین سایز که ما قرار داده ایم به صورت پوستر چاپ نمایید.

طرح بنر لایه باز روز کارمند با مد رنگی cmyk طراحی شده است در نتیجه پس از چاپ این طرح روز متریال مورد نظر خود با طرح اولیه آن تفاوتی از نظر رنگبندی نخواهد داشت.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در :

تصوير استاتيك