دانلود بنر روز آتش نشانی

 بنر+روز+آتش+نشانی

نمونه های لایه باز این طرح :
 

دانلود+بنر+روز+آتش+نشانی
 

 طرح+بنر+روز+آتش+نشانی

از جمله ویژگی های 

بنر روز آتش نشانی

می توان به موارد و نکات ذیل اشاره نمود:

طرح بنر روز آتش نشانی در فرمت psd و به صورت لایه باز در سایت پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توان لایه های آن را که متشکل است از : وکتور های اسلیمی در زمینه طراحی ، تصویر آتش نشان در حال خاموش کردن آتش، متن بنر روز آتش نشان : هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و ایمنی گرامی باد و تایپوگرافی آتش نشانی و ایمنی، تصویر png گل های مینیاتوری و ... میباشد که لایه های و قسمت های مختلق طرح را می توانید با توجه به نیاز خود تغییر و تحول دهید.

طرح بنر روز آتش نشانی

برای مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشان که در این روز برابر با 7 مهر ماه 1359 پالایشگاه آبادان توسط نیروهای بعثی بمباران شد و منجر به شهادت تعدادی زیادی از آتش نشان شده طراحی شده است که سایز این بنر یعنی

طرح بنر روز آتش نشان

در سایز استاندارد 30 در 42 و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید از این طرح در چاپ های دیجیتال خود مانند بنرهای استندی سطح شهر و یا به صورت افست در چاپ پوستر و یا ... استفاده نمایید.

 

جدول مشخصات طرح بنر روز آتش نشانی   

کد طرح 1625
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 36 MB
قیمت(تومان) 3300

 ......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای مناسبتهای ملی ,

تصوير استاتيك