دانلود طرح بنر لایه باز روز پزشک

 بنر+روز+پزشک

نمونه طرح لایه باز  
 

 بنر لایه باز روز پزشک

طرح+بنر+روز+پزشک
 


جدول مشخصات بنر لایه باز روزپزشک

کد طرح 1566
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*100 cm
حجم فایل 30 MB
قیمت(تومان) 3500

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز یکم شهریور ماه روز پزشک میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

طرح بنر لایه باز روز پزشک در فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز میباشد که لایه های این طرح شامل موارد زیر میباشد: وکتور گل های مینیاتوری، png گل مینیاتوری، وکتور تذهیب و وکتور های اسلامی و اسلیمی در زمینه، تایپوگرافی یکم شهریور ماه روز پزشک گرامی باد، و متن بنر روز پزشک: سالروز بزرگداشت حکیم بو علی سینا و روز پزشک بر جامعه پزشکی و تمامی پزشکان مبارک باد، تصویر png پزشک، و یا تصاویر مربوط به پزشکی و ... میباشد که همه ای لایه ها را شما می توانید به صورت مجزا از یکدیگر جابه جا نمایید.

طرح بنر لایه باز یکم شهریور رو پزشک در سایز استاندارد 300 در 100 سانتی متر طراحی شده است که شما میتوانید این سایز را مطابق میل خود تغییر دهید در عین حال سایز بنر روز پزشک مناسب چاپ بنر در این ابعاد میباشد.

شما می توانید طرح بنر لایه باز روز پزشک را هم به صورت افست و هم به صورت دیجیتال چاپ نمایید که بارزترین نوع چاپ این طرح چاپ بنر میباشد در عین حال شما نیز می توانید این طرح را به صورت پوستر نیز چاپ نمایید.

طرح بنر لایه باز روز پزشک با فرمت رنگی استاندارد cmyk طراحی شده است که خروجی چاپ این بنر با طرح اولیه تفاوتی نخواهد داشت

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای مناسبتهای ملی ,

تصوير استاتيك